HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/27/17 07:28 PM
                              17 RT@TC - 6/26/17                               
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.54  XX
          19.88  X
          23.59  R
          28.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Vithoulkas, Tess           8 TC                               21.66 R      
  2 Spalding, Betsy            8 Ridgetop                         21.69 R      
  3 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         22.97 R      
  4 DiGiacomo, Sirena          8 TC                               23.22 R      
  5 Garnett, Riley             8 TC                               24.28 QUA    
  6 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         26.19 QUA    
N - Division  
  1 O'Reilly, Cadhla           6 TC                               22.16 R+     
  2 Smith, Reese               7 TC                               24.47 QUA    
  3 Moore, Sofia               8 Ridgetop                         26.31 QUA    
  4 Griffin, Kayleigh          8 TC                               26.53 QUA+   
  5 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         27.13 QUA    
  6 Corby, Caitlin             8 Ridgetop                         28.16        
  7 Hart, Charlotte            6 Ridgetop                         29.00        
  8 Godard, Olivia             7 TC                               29.10        
  9 Budwell, AnneCarter        7 Ridgetop                         29.65        
 10 Brown, Claire              8 Ridgetop                         30.00        
 11 Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                         31.19        
 12 Cuce, Elianna              8 Ridgetop                         31.69        
 13 Hall, Serenity             7 TC                               32.34        
 14 Roberts, Charley           7 Ridgetop                         34.34        
 15 Davis, Ainsley             5 TC                               35.37        
 16 Schrinel, Molly            5 Ridgetop                         40.72        
 17 Yaccarino, Samantha        6 TC                               46.31        
 18 Kennedy, Alice             6 TC                               49.04        
 19 Mullins, Molly             6 TC                               49.69        
 20 Markham, Mae               7 TC                               53.16        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.43  XX
          24.05  X
          27.60  R
          32.75  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Vithoulkas, Tess           8 TC                               28.41 QUA    
  2 Griffin, Victoria          8 TC                               29.47 QUA    
  3 Spalding, Betsy            8 Ridgetop                         32.32 QUA    
  4 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         32.60 QUA    
  5 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         33.09        
  6 Griffin, Kayleigh          8 TC                               34.81        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          24.60  XX
          26.70  X
          29.95  R
          35.36  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                         33.75 QUA    
  2 Griffin, Victoria          8 TC                               34.06 QUA    
  3 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         34.90 QUA    
  4 Mullins, Jane              8 TC                               35.00 QUA    
  5 Godard, Olivia             7 TC                               36.23        
 -- Moore, Sofia               8 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          21.37  XX
          23.44  X
          27.63  R
          33.78  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mullins, Jane              8 TC                               31.75 QUA    
  2 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         31.97 QUA    
 -- Spalding, Betsy            8 Ridgetop                            DQ        
 -- Torrence, Carter           7 Ridgetop                            DQ        
 -- Griffin, Victoria          8 TC                                  DQ        
N - Division  
  1 DiGiacomo, Sirena          8 TC                               26.82 R      
  2 Garnett, Riley             8 TC                               28.91 QUA    
  3 O'Reilly, Cadhla           6 TC                               29.62 QUA    
  4 Vithoulkas, Tess           8 TC                               30.06 QUA    
  5 Smith, Reese               7 TC                               31.25 QUA    
  6 Godard, Olivia             7 TC                               35.09        
  7 Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                         35.22        
  8 Brown, Claire              8 Ridgetop                         37.47        
  9 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         39.31        
 -- Roberts, Charley           7 Ridgetop                            DQ        
 -- Hall, Serenity             7 TC                                  DQ        
 -- Davis, Ainsley             5 TC                                  DQ        
 -- Moore, Sofia               8 Ridgetop                            DQ        
 -- Griffin, Kayleigh          8 TC                                  DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.24  XX
          37.26  X
          42.67  R
          47.93  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         37.03 X      
  2 Pascual, Norah            10 Ridgetop                         39.91 R      
R - Division  
  1 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         41.37 R      
  2 Norton, Vivian            10 Ridgetop                         46.22 QUA    
  3 Torrence, Riley           10 Ridgetop                         48.18        
  4 Birdsong, Ella            10 TC                               48.25        
  5 Flegas, Alexa              9 TC                               48.78        
  6 Maddux, Keeley             9 TC                               58.21        
N - Division  
  1 Jones, Riley               9 TC                               45.72 QUA    
  2 Johnson, Summer           10 TC                               47.07 QUA+   
  3 Edmondson, Mackenzie      10 TC                               47.34 QUA    
  4 Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                         47.75 QUA+   
  5 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                         48.63        
  6 Yaccarino, Jianna         10 TC                               50.00        
  7 Brickhouse, May           10 Ridgetop                         51.72        
  8 Cimino, Electra            9 Ridgetop                         54.31        
  9 Cordo, Katie              10 Ridgetop                         57.59        
 10 Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                         58.09        
 11 Evans, Kyra                9 Ridgetop                       1:03.44        
 12 Roberts, Lily              9 Ridgetop                       1:04.15        
 13 Budwell, Katherine         9 Ridgetop                       1:07.31        
 14 Hulcher, Audrey            9 Ridgetop                       1:13.34        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.10  XX
          44.04  X
          50.68  R
          58.47  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Pascual, Norah            10 Ridgetop                         41.56 X      
R - Division  
  1 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         46.82 R      
  2 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         48.38 R      
  3 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         48.53 R      
  4 Davis, Addison            10 TC                               50.69 QUA    
  5 Birdsong, Ella            10 TC                             1:02.25        
  6 Wiggins, Ava              10 TC                             1:05.69        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          46.96  XX
          50.02  X
          55.86  R
        1:02.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         46.06 XX     
R - Division  
  1 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         50.44 R      
  2 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         52.18 R      
  3 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                         54.06 R      
  4 Johnson, Summer           10 TC                               58.46 QUA    
  5 Wiggins, Ava              10 TC                               59.22 QUA    
  6 Godard, Isabella           9 TC                             1:02.41 QUA    
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          40.02  XX
          43.59  X
          50.59  R
          59.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         49.91 R      
  2 Norton, Vivian            10 Ridgetop                         51.50 QUA    
  3 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                         56.94 QUA    
  4 Yaccarino, Jianna         10 TC                               59.87        
  5 Birdsong, Ella            10 TC                             1:05.02        
  6 Johnson, Summer           10 TC                             1:06.66        
N - Division  
  1 Davis, Addison            10 TC                               55.75 QUA    
  2 Edmondson, Mackenzie      10 TC                               59.22 QUA+   
  3 Brickhouse, May           10 Ridgetop                         59.84        
  4 Torrence, Riley           10 Ridgetop                       1:00.81        
  5 Jones, Riley               9 TC                             1:01.00        
  6 Cordo, Katie              10 Ridgetop                       1:01.18        
  7 Wiggins, Ava              10 TC                             1:01.41        
  8 Godard, Isabella           9 TC                             1:02.56        
  9 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                       1:06.86        
 10 Evans, Kyra                9 Ridgetop                       1:09.34        
 -- Budwell, Katherine         9 Ridgetop                            DQ        
 -- Flegas, Alexa              9 TC                                  DQ        
 -- Roberts, Lily              9 Ridgetop                            DQ        
 -- Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                            DQ        
 -- Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                            DQ        
 -- Cimino, Electra            9 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:28.76  XX
        1:35.77  X
        1:52.75  QUA
        1:52.75  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                       1:31.00 X      
  2 Sleman, Molly              9 Ridgetop                       1:35.35 X      
R - Division  
  1 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                       1:46.37 QUA    
  2 Jones, Riley               9 TC                             1:48.78 QUA    
  3 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                       1:50.69 QUA    
  4 Norton, Vivian            10 Ridgetop                       1:56.56        
  5 Godard, Isabella           9 TC                             2:05.56        
N - Division  
  1 Edmondson, Mackenzie      10 TC                             1:56.25        
  2 Davis, Addison            10 TC                             1:56.50        
  3 Torrence, Riley           10 Ridgetop                       1:57.82        
  4 Yaccarino, Jianna         10 TC                             2:05.28        
  5 Roberts, Lily              9 Ridgetop                       2:20.93        
 -- Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.50  XX
          33.00  X
          36.86  R
          40.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Young, Lora               12 TC                               33.62 R      
  2 Case, Rynn                12 TC                               35.88 R      
  3 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         37.25 QUA    
  4 Speck, Millie             12 Ridgetop                         38.59 QUA    
  5 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         38.82 QUA    
  6 Edmondson, Avery          12 TC                               40.81        
N - Division  
  1 Mullins, Rebecca          12 TC                               37.75 QUA+   
  2 Roth, Reagan              12 TC                               38.16 QUA    
  3 Gresham, Elise            11 Ridgetop                         40.41        
  4 Post, Ella                11 Ridgetop                         41.50        
  5 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         41.62        
  6 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         41.72        
  7 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                         41.81        
  8 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         44.31        
  9 Evans, Laken              11 Ridgetop                         44.85        
 10 Stoneman, Meredith        11 TC                               46.28        
 11 Link, Alka                11 Ridgetop                         46.81        
 12 Jebo, Campbell            11 Ridgetop                         51.81        
 13 Harris, Katie             11 Ridgetop                         54.94        
 14 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                         56.28        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.26  XX
          38.66  X
          44.09  R
          49.60  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Young, Lora               12 TC                               41.48 R      
  2 Davis, Ella               12 Ridgetop                         42.00 R      
  3 Case, Rynn                12 TC                               43.40 R      
  4 Mahan, Hannah             11 Ridgetop                         54.97        
  5 Kite, Mae                 11 TC                               55.40        
 -- Gresham, Elise            11 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.55  XX
          44.30  X
          48.99  R
          53.49  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Ella               12 Ridgetop                         47.06 R      
  2 Edmondson, Avery          12 TC                               48.78 R      
  3 Speck, Millie             12 Ridgetop                         49.12 QUA    
  4 Payne, Ann Haden          12 Ridgetop                         50.63 QUA    
  5 Roth, Reagan              12 TC                               54.25        
  6 Kite, Mae                 11 TC                               59.03        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          34.96  XX
          37.29  X
          42.94  R
          49.54  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Young, Lora               12 TC                               35.22 X      
R - Division  
  1 Case, Rynn                12 TC                               44.44 QUA    
  2 Speck, Millie             12 Ridgetop                         49.22 QUA    
  3 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         49.44 QUA    
  4 Edmondson, Avery          12 TC                               51.22        
  5 Jebo, Campbell            11 Ridgetop                         59.53        
 -- Grice, Isabella           12 Ridgetop                            DQ        
N - Division  
  1 Mullins, Rebecca          12 TC                               41.72 R+     
  2 Roth, Reagan              12 TC                               45.53 QUA    
  3 Mahan, Hannah             11 Ridgetop                         51.69        
  4 Link, Alka                11 Ridgetop                         52.84        
  5 Post, Ella                11 Ridgetop                         53.37        
  6 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         54.81        
  7 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         55.16        
  8 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         56.28        
  9 Evans, Laken              11 Ridgetop                         57.53        
 10 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                         59.91        
 11 Harris, Katie             11 Ridgetop                       1:11.75        
 12 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                       1:12.00        
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.15  XX
        1:23.50  X
        1:36.58  QUA
        1:36.58  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Davis, Ella               12 Ridgetop                       1:29.16 QUA    
  2 Mullins, Rebecca          12 TC                             1:31.60 QUA    
  3 Payne, Ann Haden          12 Ridgetop                       1:38.13        
  4 Grice, Isabella           12 Ridgetop                       1:40.34        
 -- Link, Alka                11 Ridgetop                      X1:54.25        
 -- Jebo, Campbell            11 Ridgetop                      X2:04.78        
 -- Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                      X2:16.13        
N - Division  
  1 Mahan, Hannah             11 Ridgetop                       1:45.75        
  2 Gresham, Elise            11 Ridgetop                       1:47.72        
  3 Post, Ella                11 Ridgetop                       1:47.93        
  4 Kite, Mae                 11 TC                             2:03.47        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.07  XX
          31.24  X
          33.75  R
          35.66  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Read, Cassidy             13 TC                               38.63        
N - Division  
  1 Mollenauer, Kelly         13 TC                               39.22        
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.61  XX
        1:08.46  X
        1:19.35  QUA
        1:19.35  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Mortimer, Ella            13 TC                             1:12.09 QUA    
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                       1:16.10 QUA    
  3 Hynes, Katherine          13 TC                             1:19.63        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.67  XX
          36.31  X
          40.78  R
          45.00  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                         37.03 R      
  2 Heinen, Mary Caroline     14 TC                               52.60        
 -- Read, Cassidy             13 TC                                  DQ        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.41  XX
          42.67  X
          44.97  R
          48.16  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Blaha, Kayla              14 TC                               43.10 R      
  2 Van Lenten, Lucy          13 TC                               54.22        
  3 Beirne, Samantha          14 TC                               54.68        
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:26.55  XX
        1:31.66  X
        1:40.00  QUA
        1:40.00  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                       1:31.34 X+     
  2 Mortimer, Ella            13 TC                             1:39.53 QUA    
 
Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          33.02  XX
          34.83  X
          38.70  R
          43.43  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Blaha, Kayla              14 TC                               33.72 X      
R - Division  
  1 Mortimer, Ella            13 TC                               36.06 R      
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                         38.87 QUA    
  3 Mollenauer, Kelly         13 TC                               50.69        
  4 Van Lenten, Lucy          13 TC                               54.25        
N - Division  
  1 Heinen, Mary Caroline     14 TC                               41.75 QUA    
  2 Hynes, Katherine          13 TC                               42.16 QUA+   
  3 Beirne, Samantha          14 TC                               48.40        
 
Girls 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:14.08  XX
        1:18.35  X
        1:31.03  QUA
        1:31.03  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                       1:18.38 QUA    
R - Division  
  1 Blaha, Kayla              14 TC                             1:19.19 QUA    
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                       1:26.47 QUA    
  3 Hynes, Katherine          13 TC                             1:31.03 QUA    
  4 Heinen, Mary Caroline     14 TC                             1:36.10        
N - Division  
  1 Beirne, Samantha          14 TC                             1:44.44        
  2 Van Lenten, Lucy          13 TC                             1:49.56        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.54  XX
          30.66  X
          32.42  R
          34.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Edwards, Grace            16 TC                               28.59 XX     
  2 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                         30.29 X      
  3 Blaha, Amanda             16 TC                               31.21 R      
X - Division  
  1 Melvin, Frances           17 Ridgetop                         31.19 R      
  2 Mortimer, Emily           15 TC                               31.25 R      
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         32.66 QUA    
  2 Payne, Carter             15 Ridgetop                         34.16 QUA    
  3 Hearn, Meredith           15 TC                               34.50        
  4 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         39.88        
  5 Skorupa, Sarah            15 TC                               40.41        
  6 Case, Emily               18 TC                               43.31        
N - Division  
  1 Piwowarski, Tabitha       16 TC                               38.72        
  2 Case, Madison             16 TC                               42.06        
  3 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                         57.03        
  4 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                         59.97        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.13  XX
        1:08.26  X
        1:10.96  QUA
        1:10.96  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                       1:05.09 XX     
  2 Van Lenten, Laney         16 TC                             1:05.62 X      
X - Division  
  1 Baham, Maggie             16 TC                             1:05.78 X      
  2 Buckley, Emma             18 TC                             1:06.75 X      
R - Division  
  1 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                       1:10.94 QUA    
  2 Roth, Julia               15 TC                             1:14.00        
  3 Ford, Emma                17 TC                             1:18.31        
  4 Powers, Molly             18 Ridgetop                       1:23.68        
  5 Ezzelle, Meredith         16 TC                             1:39.22        
  6 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                       1:49.28        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.24  XX
          35.91  X
          39.12  R
          43.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Edwards, Grace            16 TC                               33.00 XX     
  2 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                         34.74 X      
X - Division  
  1 Wilks, Catherine          16 TC                               33.69 XX+    
  2 Buckley, Emma             18 TC                               34.71 X      
  3 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         35.31 X      
R - Division  
  1 Mortimer, Emily           15 TC                               38.16 R      
  2 Melvin, Frances           17 Ridgetop                         38.47 R      
  3 Phelps, Emma              18 TC                               39.31 QUA    
  4 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         39.88 QUA    
  5 Roth, Julia               15 TC                               41.57 QUA    
  6 Powers, Molly             18 Ridgetop                         44.44        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.30  XX
          41.74  X
          43.81  R
          45.94  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Edwards, Grace            16 TC                               38.19 XX     
  2 Blaha, Amanda             16 TC                               39.72 X      
X - Division  
  1 Phelps, Emma              18 TC                               40.72 X      
R - Division  
  1 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         41.75 R      
  2 Baham, Maggie             16 TC                               43.75 R      
  3 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                         46.78        
  4 Payne, Carter             15 Ridgetop                         48.84        
  5 Skorupa, Sarah            15 TC                               52.40        
  6 Case, Emily               18 TC                               57.62        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.41  XX
        1:30.66  X
        1:34.41  QUA
        1:34.41  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wilks, Catherine          16 TC                             1:28.09 X      
X - Division  
  1 Van Lenten, Laney         16 TC                             1:31.44 QUA    
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                       1:36.78        
R - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                       1:30.44 X+     
  2 Hynes, Meredith           18 TC                             1:42.62        
  3 Melvin, Frances           17 Ridgetop                       1:42.78        
  4 Mortimer, Emily           15 TC                             1:45.19        
  5 Piwowarski, Tabitha       16 TC                             1:52.91        
  6 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       2:38.66        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          32.29  XX
          34.18  X
          37.03  R
          41.35  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Blaha, Amanda             16 TC                               33.59 X      
X - Division  
  1 Van Lenten, Laney         16 TC                               32.56 X      
  2 Baham, Maggie             16 TC                               32.75 X      
  3 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         34.87 R      
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         35.10 R      
  2 Ford, Emma                17 TC                               35.91 R      
  3 Roth, Julia               15 TC                               36.19 R      
  4 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         36.81 R      
  5 Hearn, Meredith           15 TC                               36.84 R      
  6 Powers, Molly             18 Ridgetop                         39.60 QUA    
N - Division  
  1 Hynes, Meredith           18 TC                               37.31 QUA    
  2 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                         41.53        
  3 Payne, Carter             15 Ridgetop                         42.19        
  4 Piwowarski, Tabitha       16 TC                               45.15        
  5 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         45.56        
  6 Case, Madison             16 TC                               47.25        
  7 Ezzelle, Meredith         16 TC                               54.47        
  8 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                         56.32        
  9 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:06.40        
 10 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       1:11.22        
 
Girls 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:13.35  XX
        1:17.84  X
        1:26.91  QUA
        1:26.91  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wilks, Catherine          16 TC                             1:14.44 X      
X - Division  
  1 Buckley, Emma             18 TC                             1:16.78 X      
R - Division  
  1 Phelps, Emma              18 TC                             1:19.44 QUA    
  2 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                       1:21.25 QUA    
  3 Pilc, Emily               17 Ridgetop                       1:24.90 QUA    
  4 Ford, Emma                17 TC                             1:27.03        
  5 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                       1:28.66        
  6 Hearn, Meredith           15 TC                             1:29.44        
N - Division  
  1 Hynes, Meredith           18 TC                             1:28.15        
  2 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                       1:38.82        
  3 Skorupa, Sarah            15 TC                             1:39.66        
  4 Case, Emily               18 TC                             1:45.84        
  5 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                       2:03.22        
  6 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       2:26.68        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.51  XX
          19.59  X
          23.07  R
          28.29  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Jones, Levi                8 TC                               19.62 R      
R - Division  
  1 Armstrong, Jack            8 TC                               20.59 R      
  2 Johnson, Caleb             8 TC                               22.50 R      
  3 Grice, Linos               8 Ridgetop                         24.03 QUA    
  4 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         27.68 QUA    
  5 Hingst, Matthew            7 Ridgetop                         27.97 QUA    
  6 O'Reilly, Niall            8 TC                               30.15        
N - Division  
  1 Van Lenten, Lawton         7 TC                               23.53 QUA    
  2 Jones, Gibson              7 TC                               24.69 QUA    
  3 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         27.07 QUA    
  4 Bleecher, Luke             7 TC                               28.09 QUA    
  5 Schrinel, Abram            8 Ridgetop                         28.56        
  6 Litzenburg, Tristan        7 Ridgetop                         30.31        
  7 Friday, Bennett            7 Ridgetop                         30.81        
  8 Petersson, Per             7 Ridgetop                         33.25        
  9 Botha, East                7 TC                               38.63        
 10 Sheldon, Nolan             5 TC                               39.41        
 11 Tuttle, Blaise             6 TC                               42.75        
 12 Lysak, Sawyer              7 Ridgetop                         43.50        
 13 Kautz-Scanavy, Braden      6 TC                               45.28        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.30  XX
          24.16  X
          27.50  R
          33.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Jones, Levi                8 TC                               24.34 R      
R - Division  
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         26.50 R      
  2 Armstrong, Jack            8 TC                               28.12 QUA    
  3 Grice, Linos               8 Ridgetop                         30.46 QUA    
  4 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         30.50 QUA    
  5 Travers, Gavin             8 TC                               32.03 QUA    
  6 Jones, Gibson              7 TC                               32.48 QUA    
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          25.79  XX
          27.57  X
          29.69  R
          35.02  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         31.15 QUA    
  2 Johnson, Caleb             8 TC                               31.75 QUA    
  3 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         33.69 QUA    
  4 Van Lenten, Lawton         7 TC                               34.22 QUA    
 -- O'Reilly, Niall            8 TC                                  DQ        
 -- Petersson, Per             7 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          22.00  XX
          24.08  X
          27.41  R
          33.48  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Levi                8 TC                               22.69 X+     
  2 Jones, Reed                8 Ridgetop                         26.56 R      
  3 Van Lenten, Lawton         7 TC                               30.31 QUA    
  4 Grice, Linos               8 Ridgetop                         34.07        
 -- Jones, Gibson              7 TC                                  DQ        
 -- Jebo, Thomas               8 Ridgetop                            DQ        
N - Division  
  1 Travers, Gavin             8 TC                               27.81 QUA    
  2 Johnson, Caleb             8 TC                               28.06 QUA    
  3 Armstrong, Jack            8 TC                               28.91 QUA    
  4 Bleecher, Luke             7 TC                               43.66        
 -- Hingst, Matthew            7 Ridgetop                            DQ        
 -- O'Reilly, Niall            8 TC                                  DQ        
 -- Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                            DQ        
 -- Friday, Bennett            7 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.31  XX
          37.61  X
          43.07  R
          47.12  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Yaccarino, Vincent        10 TC                               41.41 R      
  2 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                         42.32 R      
  3 Birdsong, William         10 TC                               42.65 R      
  4 Hingst, Andy               9 Ridgetop                         43.90 QUA    
  5 Cornwell, Denton          10 TC                             1:10.75        
N - Division  
  1 Travers, Callen           10 TC                               44.66 QUA    
  2 Read, Trevor               9 TC                               44.81 QUA    
  3 Winters, Reid              9 Ridgetop                         45.78 QUA    
  4 Kennedy, Finlay            9 TC                               46.06 QUA    
  5 Sheldon, Mason             9 TC                               49.81        
  6 Sutten, William            9 Ridgetop                         55.44        
  7 Ritter, Andon              9 TC                               56.44        
  8 Whetstone, Charlie         9 TC                             1:03.46        
  9 Tuttle, Luke               9 TC                             1:08.47        
 10 Hall, Michael              9 TC                             1:15.88        
 11 Stoneman, Jack             9 TC                             1:23.40        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.33  XX
          45.02  X
          52.37  R
          59.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Winters, Reid              9 Ridgetop                         50.97 R      
  2 Weippert, Andrew          10 TC                               52.28 R      
  3 Travers, Callen           10 TC                               59.47        
  4 Yaccarino, Vincent        10 TC                             1:03.78        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          48.27  XX
          51.33  X
          56.20  R
        1:02.68  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Birdsong, William         10 TC                               58.56 QUA    
  2 Roberts, Nathanael         9 Ridgetop                       1:00.56 QUA    
  3 Hearn, Chet               10 TC                             1:01.06 QUA    
 -- Whetstone, Charlie         9 TC                                  DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          41.75  XX
          46.24  X
          51.89  R
        1:00.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Birdsong, William         10 TC                             1:02.19        
  2 Hingst, Andy               9 Ridgetop                       1:17.68        
  3 Sheldon, Mason             9 TC                             1:23.13        
N - Division  
  1 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                       1:07.94        
  2 Roberts, Nathanael         9 Ridgetop                       1:09.25        
  3 Weippert, Andrew          10 TC                             1:12.28        
  4 Yaccarino, Vincent        10 TC                             1:23.78        
  5 Hearn, Chet               10 TC                             1:29.22        
 -- Sutten, William            9 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:30.83  XX
        1:38.07  X
        1:52.14  QUA
        1:52.14  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Winters, Reid              9 Ridgetop                       1:55.06        
  2 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                       2:00.53        
  3 Sutten, William            9 Ridgetop                       2:05.78        
  4 Kennedy, Finlay            9 TC                             2:09.50        
  5 Hearn, Chet               10 TC                             2:10.06        
N - Division  
  1 Weippert, Andrew          10 TC                             1:58.94        
  2 Roberts, Nathanael         9 Ridgetop                       2:02.53        
  3 Travers, Callen           10 TC                             2:03.70        
  4 Hingst, Andy               9 Ridgetop                       2:06.03        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.31  XX
          33.42  X
          37.01  R
          41.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         29.53 XX     
R - Division  
  1 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         34.03 R      
  2 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         34.88 R      
  3 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         35.25 R      
  4 Garnett, Reid             11 TC                               36.00 R      
N - Division  
  1 Coker, Ben                12 Ridgetop                         35.78 R+     
  2 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         38.07 QUA    
  3 Jones, Floyd              11 Ridgetop                         38.69 QUA    
  4 Bleecher, Jack            11 TC                               39.35 QUA    
  5 Spalding, Carter          11 Ridgetop                         42.97        
  6 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         44.32        
  7 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                         44.41        
  8 Oliver, Wyatt             12 Ridgetop                         46.50        
  9 Mollenauer, Drew          11 TC                               49.62        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.49  XX
          39.82  X
          45.43  R
          52.53  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         34.37 XX     
X - Division  
  1 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         41.94 R      
R - Division  
  1 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         42.28 R      
  2 Coker, Ben                12 Ridgetop                         44.25 R      
  3 Winters, Nate             11 Ridgetop                         48.82 QUA    
  4 Mollenauer, Drew          11 TC                               59.69        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.99  XX
          45.14  X
          49.84  R
          56.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guise, Davis              12 Ridgetop                         46.85 R      
  2 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         49.03 R      
  3 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                         56.60        
 -- Mollenauer, Drew          11 TC                                  DQ        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          35.03  XX
          38.71  X
          44.44  R
          52.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guise, Davis              12 Ridgetop                         39.25 R      
  2 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         47.96 QUA    
  3 Bleecher, Jack            11 TC                               48.25 QUA    
  4 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         49.03 QUA    
N - Division  
  1 Coker, Ben                12 Ridgetop                         44.09 R+     
  2 Winters, Nate             11 Ridgetop                         46.72 QUA    
  3 Garnett, Reid             11 TC                               47.07 QUA    
  4 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         47.54 QUA    
  5 Jones, Floyd              11 Ridgetop                         49.44 QUA+   
  6 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         55.22        
  7 Andrews, Owen             11 Ridgetop                         57.84        
  8 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                         59.18        
  9 Oliver, Wyatt             12 Ridgetop                         59.89        
 10 Spalding, Carter          11 Ridgetop                       1:08.06        
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.93  XX
        1:26.17  X
        1:37.84  QUA
        1:37.84  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                       1:14.13 XX     
R - Division  
  1 Guise, Davis              12 Ridgetop                       1:28.88 QUA    
  2 Sleman, Christian         12 Ridgetop                       1:32.10 QUA    
  3 Phaup, Turner             11 Ridgetop                       1:39.12        
N - Division  
  1 Bleecher, Jack            11 TC                             1:35.97 QUA+   
  2 Garnett, Reid             11 TC                             1:38.31        
  3 Winters, Nate             11 Ridgetop                       1:43.04        
  4 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                       2:02.85        
  5 Andrews, Owen             11 Ridgetop                       2:03.03        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          27.98  XX
          29.72  X
          31.78  R
          34.73  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                         29.97 R      
R - Division  
  1 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         31.25 R      
  2 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         35.80        
  3 Link, Rowen               14 Ridgetop                         35.91        
  4 Flegas, Yorgos            13 TC                               38.06        
N - Division  
  1 Jones, Lane               14 TC                               35.59        
  2 Densley, Grant            14 TC                               35.72        
  3 Shepherd, Parker          13 Ridgetop                         35.87        
  4 Harless, Sam              14 Ridgetop                         36.32        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:01.88  XX
        1:07.50  X
        1:19.56  QUA
        1:19.56  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Edwards, Jamie            14 TC                             1:03.05 X+     
  2 Davis, Jack               14 Ridgetop                       1:15.31 QUA    
  3 Harris, Luke              13 Ridgetop                       1:35.41        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          32.80  XX
          35.63  X
          39.87  R
          44.99  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Edwards, Jamie            14 TC                               33.72 X      
R - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                         37.13 R      
  2 Logan, Luke               14 Ridgetop                         43.75 QUA    
  3 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         44.44 QUA    
  4 Densley, Grant            14 TC                               48.63        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          37.86  XX
          40.52  X
          43.60  R
          47.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                         42.04 R      
  2 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         43.62 QUA    
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                         47.78        
  4 Flegas, Yorgos            13 TC                               55.60        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:22.78  XX
        1:29.73  X
        1:47.49  QUA
        1:47.49  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Link, Rowen               14 Ridgetop                       1:41.22 QUA    
 
Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          30.99  XX
          34.20  X
          37.60  R
          42.76  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Edwards, Jamie            14 TC                               32.47 X      
R - Division  
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                         34.40 R      
  2 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         37.28 R      
  3 Jones, Lane               14 TC                               45.41        
  4 Shepherd, Parker          13 Ridgetop                         45.53        
  5 Flegas, Yorgos            13 TC                               47.34        
  6 Densley, Grant            14 TC                               49.16        
N - Division  
  1 Davis, Jack               14 Ridgetop                         40.72 QUA+   
  2 Harless, Sam              14 Ridgetop                         42.00 QUA+   
  3 Link, Rowen               14 Ridgetop                         48.00        
  4 Harris, Luke              13 Ridgetop                         55.81        
 
Boys 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:10.24  XX
        1:17.17  X
        1:27.47  QUA
        1:27.47  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                       1:16.91 X      
R - Division  
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                       1:15.56 X+     
  2 Davis, Jack               14 Ridgetop                       1:28.41        
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                       1:32.47        
N - Division  
  1 Winters, Madoc            13 Ridgetop                       1:28.94        
  2 Shepherd, Parker          13 Ridgetop                       1:30.28        
  3 Harless, Sam              14 Ridgetop                       1:35.41        
  4 Jones, Lane               14 TC                             1:40.13        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          26.52  XX
          27.57  X
          29.04  R
          31.15  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         27.22 X      
X - Division  
  1 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         27.22 X      
R - Division  
  1 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                         28.00 R      
  2 Brannan, Cayden           15 TC                               28.34 R      
  3 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         29.72 QUA    
  4 Strait, Joseph            17 Ridgetop                         31.25        
N - Division  
  1 Ostrom, Christian         16 TC                               30.75 QUA    
  2 Densley, Mason            17 TC                               31.56        
  3 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                         32.12        
  4 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                         33.44        
  5 Logan, Andy               16 Ridgetop                         37.59        
  6 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                         41.19        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          58.59  XX
        1:02.51  X
        1:03.60  QUA
        1:03.60  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                         59.94 X      
  2 Fraser, James             17 Ridgetop                       1:00.56 X      
R - Division  
  1 Densley, Ian              17 TC                             1:01.75 X+     
  2 Ezzelle, Alexander        15 TC                             1:07.28        
  3 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                       1:09.69        
  4 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:12.46        
  5 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                       1:14.37        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          30.78  XX
          32.95  X
          36.40  R
          41.50  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Coker, Will               16 Ridgetop                         32.60 X      
  2 Holland, Hank             17 Ridgetop                         33.13 R      
R - Division  
  1 Fraser, James             17 Ridgetop                         32.63 X+     
  2 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                         39.19 QUA    
  3 Densley, Mason            17 TC                               40.25 QUA    
  4 Ezzelle, Alexander        15 TC                               40.97 QUA    
  5 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                         41.00 QUA    
  6 Kite, Garrett             16 TC                               42.81        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          35.06  XX
          37.14  X
          39.45  R
          43.18  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Densley, Ian              17 TC                               34.82 XX+    
R - Division  
  1 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         39.57 QUA    
  2 Logan, Andy               16 Ridgetop                         42.63 QUA    
  3 Ostrom, Christian         16 TC                               46.18        
  4 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         49.44        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:17.67  XX
        1:23.65  X
        1:33.30  QUA
        1:33.30  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                       1:19.11 X      
  2 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                       1:24.19 QUA    
R - Division  
  1 Coker, Will               16 Ridgetop                       1:22.10 X+     
  2 Fraser, James             17 Ridgetop                       1:23.10 X+     
  3 Brannan, Cayden           15 TC                             1:30.94 QUA    
  4 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                       1:33.31        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          29.08  XX
          30.58  X
          33.31  R
          37.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Densley, Ian              17 TC                               29.50 X      
X - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         29.40 X      
R - Division  
  1 Coker, Will               16 Ridgetop                         30.00 X+     
  2 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                         32.18 R      
  3 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         32.41 R      
  4 Ezzelle, Alexander        15 TC                               37.50 QUA    
N - Division  
  1 Brannan, Cayden           15 TC                               34.25 QUA    
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         35.56 QUA    
  3 Fenster, Casey            17 Ridgetop                         35.78 QUA    
  4 Densley, Mason            17 TC                               35.87 QUA    
  5 Strait, Joseph            17 Ridgetop                         36.44 QUA    
  6 Kite, Garrett             16 TC                               39.72        
  7 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                         41.00        
  8 Logan, Andy               16 Ridgetop                         42.94        
  9 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                         49.81        
 
Boys 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:06.63  XX
        1:10.71  X
        1:18.96  QUA
        1:18.96  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                       1:08.59 X      
  2 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                       1:11.75 QUA    
R - Division  
  1 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:19.41        
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                       1:21.66        
  3 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                       1:24.38        
N - Division  
  1 Kite, Garrett             16 TC                             1:25.16        
  2 Strait, Joseph            17 Ridgetop                       1:31.47        
  3 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                       1:33.28        
  4 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                       1:46.47        
 
Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Three Chopt  'A'                                            1:26.47        
     1) Jones, Levi M8                  2) Garnett, Riley W8              
     3) Vithoulkas, Tess W8             4) Armstrong, Jack M8             
  2 Three Chopt  'C'                                            1:37.31        
     1) Jones, Gibson M7                2) DiGiacomo, Sirena W8           
     3) Smith, Reese W7                 4) Van Lenten, Lawton M7          
  3 Ridgetop  'B'                                               1:37.81        
     1) Moore, Sofia W8                 2) Grice, Linos M8                
     3) Hingst, Matthew M7              4) Spalding, Betsy W8             
  4 Ridgetop  'A'                                               1:38.62        
     1) Ayers, Ellery W8                2) Torrence, Carter W7            
     3) Jebo, Thomas M8                 4) Jones, Reed M8                 
  5 Three Chopt  'B'                                            1:39.19        
     1) O'Reilly, Niall M8              2) Mullins, Jane W8               
     3) Griffin, Victoria W8            4) Travers, Gavin M8              
  6 Ridgetop  'C'                                               1:55.78        
     1) Friday, Bennett M7              2) Friday, Mary Claire W7         
     3) Hart, Charlotte W6              4) Schwartz, Kyle M7              
 
Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:42.69        
     1) Sleman, Molly W9                2) Sundberg, Paul M9              
     3) Cullop, Madeleine W10           4) Hart, Anne Claire W10          
  2 Three Chopt  'A'                                            3:03.40        
     1) Yaccarino, Vincent M10          2) Jones, Riley W9                
     3) Edmondson, Mackenzie W10        4) Birdsong, William M10          
  3 Ridgetop  'B'                                               3:03.81        
     1) Schwartz, Cameron W9            2) Torrence, Riley W10            
     3) Hingst, Andy M9                 4) Norton, Vivian W10             
  4 Three Chopt  'C'                                            3:13.09        
     1) Hearn, Chet M10                 2) Wiggins, Ava W10               
     3) Johnson, Summer W10             4) Read, Trevor M9                
  5 Three Chopt  'B'                                            3:17.69        
     1) Birdsong, Ella W10              2) Yaccarino, Jianna W10          
     3) Davis, Addison W10              4) Weippert, Andrew M10           
  6 Ridgetop  'C'                                               3:19.16        
     1) Cuevas, Aubrey W10              2) Stoudt, Natalie W10            
     3) Brickhouse, May W10             4) Fredrick, Stella W10           
 
Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:16.50        
     1) Guise, Davis M12                2) Payne, Ann Haden W12           
     3) Davis, Ella W12                 4) Kurz, William M12              
  2 Three Chopt  'A'                                            2:26.72        
     1) Case, Rynn W12                  2) Garnett, Reid M11              
     3) Roth, Reagan W12                4) Young, Lora W12                
  3 Ridgetop  'B'                                               2:27.00        
     1) Sleman, Christian M12           2) Speck, Millie W12              
     3) Grice, Isabella W12             4) Roberts, Tommy M12             
  4 Ridgetop  'C'                                               2:35.03        
     1) Coker, Ben M12                  2) Brickhouse, Cara W11           
     3) Sundberg, Eliza W12             4) Schwartz, Hayden M12           
  5 Three Chopt  'B'                                            2:46.77        
     1) Edmondson, Avery W12            2) Bleecher, Jack M11             
     3) Kite, Mae W11                   4) Mullins, Rebecca W12           
 
Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:05.61        
     1) Williams, Weston M14            2) Phaup, Grace W13               
     3) Speck, Lucie W14                4) Cohn, Logan M14                
  2 Three Chopt  'A'                                            2:12.12        
     1) Densley, Grant M14              2) Mortimer, Ella W13             
     3) Blaha, Kayla W14                4) Edwards, Jamie M14             
  3 Three Chopt  'B'                                            2:31.31        
     1) Hynes, Katherine W13            2) Heinen, Mary Caroline W14      
     3) Mollenauer, Kelly W13           4) Flegas, Yorgos M13             
  4 Three Chopt  'C'                                            2:51.01        
     1) Read, Cassidy W13               2) Beirne, Samantha W14           
     3) Van Lenten, Lucy W13            4) Jones, Lane M14                
 
Mixed 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               1:53.34        
     1) Stevenson, Ian M18              2) Biltz, Taylor W15              
     3) Biltz, Schuyler W17             4) Farmer, Tory M18               
  2 Three Chopt  'A'                                            1:56.94        
     1) Edwards, Grace W16              2) Brannan, Cayden M15            
     3) Blaha, Amanda W16               4) Densley, Ian M17               
  3 Ridgetop  'B'                                               1:59.47        
     1) Fraser, James M17               2) Melvin, Frances W17            
     3) Andrews, Maddie W15             4) Holland, Hank M17              
  4 Three Chopt  'B'                                            2:01.84        
     1) Ostrom, Christian M16           2) Buckley, Emma W18              
     3) Mortimer, Emily W15             4) Wilks, Catherine W16           
  5 Ridgetop  'C'                                               2:03.18        
     1) Thurston, Bridger M15           2) Boykin, Caroline W17           
     3) Ogden, Ryley W18                4) Coker, Will M16                
  6 Three Chopt  'C'                                            2:08.19        
     1) Van Lenten, Laney W16           2) Kite, Garrett M16              
     3) Phelps, Emma W18                4) Ezzelle, Alexander M15         
 
                    Combined Team Scores - Through Event 74                    
 
  1. Ridgetop                           1378   2. Three Chopt                        1171
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 74                    
 
  1. Three Chopt                         665   2. Ridgetop                            527
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 74                     
 
  1. Ridgetop                            717   2. Three Chopt                         374