HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 7/11/17 02:30 PM
                              17 RCC@RT - 7/10/17
                                    Results

Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.54  XX
          19.88  X
          23.59  R
          28.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         21.25 R
  2 Hart, Charlotte            6 Ridgetop                         27.13 QUA
  3 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         27.25 QUA
  4 Wills, Ashlee              8 RCC                              34.04
  5 Schwindt, Tierney          6 RCC                              35.13
  6 Copeland, Krista           6 RCC                              43.75
N - Division  
  1 Bowman, Jane               8 Ridgetop                         24.69 QUA
  2 Fratkin, Jillian           8 RCC                              24.91 QUA
  3 Corby, Caitlin             8 Ridgetop                         26.75 QUA
  4 Budwell, AnneCarter        7 Ridgetop                         27.72 QUA
  5 Brown, Claire              8 Ridgetop                         28.32
  6 Moore, Sofia               8 Ridgetop                         28.34
  7 Cuce, Elianna              8 Ridgetop                         31.34
  8 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         32.41
  9 Williams, Ella             6 RCC                              33.25
 10 Darr, Alex                 7 RCC                              34.40
 11 Tefel, Sloane              7 RCC                              35.50
 12 Papa, Nellie               7 RCC                              37.10
 13 Carnwath, Adelina          8 Ridgetop                         37.16
 14 Schrinel, Molly            5 Ridgetop                         39.22
 15 Litzenburg, Piper          5 Ridgetop                         41.19
 16 Beach, Ellie               6 Ridgetop                         41.28
 17 Berry, Charlotte           6 Ridgetop                         43.12
 18 Darr, Libby                7 RCC                              45.03
 19 Edmunds, Alice             5 Ridgetop                         50.66
 20 Roberts, Isabel            7 Ridgetop                         51.47
 21 Cox, Lila                  5 RCC                            1:03.00

Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.43  XX
          24.05  X
          27.60  R
          32.75  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Bowman, Jane               8 Ridgetop                         28.34 QUA
  2 Hart, Charlotte            6 Ridgetop                         29.57 QUA
  3 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         32.38 QUA
  4 Schwindt, Adi              8 RCC                              32.75 QUA
  5 Fratkin, Jillian           8 RCC                              34.09
  6 Williams, Ella             6 RCC                              40.50

Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          24.60  XX
          26.70  X
          29.95  R
          35.36  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Fratkin, Jillian           8 RCC                              30.03 QUA
  2 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         33.18 QUA
  3 Bowman, Jane               8 Ridgetop                         34.25 QUA
  4 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         37.04
  5 Wills, Ashlee              8 RCC                              43.65
 -- Tefel, Sloane              7 RCC                                 DQ
N - Division  
  1 Cuce, Elianna              8 Ridgetop                         33.50 QUA
  2 Schwindt, Adi              8 RCC                              35.69
  3 Brown, Claire              8 Ridgetop                         40.56
  4 Moore, Sofia               8 Ridgetop                         41.35
  5 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         44.75
 -- Williams, Ella             6 RCC                                 DQ
 -- Copeland, Krista           6 RCC                                 DQ
 -- Schwindt, Tierney          6 RCC                                 DQ
 -- Budwell, AnneCarter        7 Ridgetop                            DQ
 -- Corby, Caitlin             8 Ridgetop                            DQ

Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          21.37  XX
          23.44  X
          27.63  R
          33.78  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Ayers, Ellery              8 Ridgetop                         26.69 R
  2 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         33.76 QUA
  3 Brown, Claire              8 Ridgetop                         35.34
 -- Schwindt, Adi              8 RCC                                 DQ
 -- Copeland, Krista           6 RCC                                 DQ
 -- Schwindt, Tierney          6 RCC                                 DQ

Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.24  XX
          37.26  X
          42.67  R
          47.93  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         37.50 R
R - Division  
  1 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         39.84 R
  2 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         43.56 QUA
  3 Torrence, Riley           10 Ridgetop                         48.31
  4 Tefel, Amelia             10 RCC                              57.78
  5 Ward, Lucy                 9 RCC                            1:15.38
N - Division  
  1 Eastwood, Meredith         9 RCC                              43.53 QUA
  2 Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                         47.03 QUA
  3 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                         47.78 QUA+
  4 Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                         51.84
  5 Evans, Kyra                9 Ridgetop                         59.91
  6 Hulcher, Audrey            9 Ridgetop                       1:06.32
  7 Budwell, Katherine         9 Ridgetop                       1:11.50
  8 Thomas, Claire             9 RCC                            1:22.31

Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.10  XX
          44.04  X
          50.68  R
          58.47  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Pascual, Norah            10 Ridgetop                         37.78 XX
R - Division  
  1 Brickhouse, May           10 Ridgetop                         56.15 QUA
  2 Eastwood, Meredith         9 RCC                              56.59 QUA
  3 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                         58.37 QUA
  4 Norton, Vivian            10 Ridgetop                       1:00.54
  5 Etherington, Grace        10 RCC                            1:01.69
  6 Tefel, Amelia             10 RCC                            1:16.78

Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          46.96  XX
          50.02  X
          55.86  R
        1:02.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         47.50 X
R - Division  
  1 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         50.72 R
  2 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         57.40 QUA
  3 Adamson, Ella              9 RCC                              57.50 QUA
  4 Evans, Kyra                9 Ridgetop                         59.63 QUA
  5 Ward, Lucy                 9 RCC                            1:33.60
 -- Tefel, Amelia             10 RCC                                 DQ
N - Division  
  1 Brickhouse, May           10 Ridgetop                       1:01.31 QUA+
  2 Bain, Dylan               10 RCC                            1:02.04 QUA
  3 Norton, Vivian            10 Ridgetop                       1:02.75
  4 Torrence, Riley           10 Ridgetop                       1:03.28
  5 Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                       1:04.07
  6 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                       1:11.09
  7 Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                       1:19.87
  8 Hulcher, Audrey            9 Ridgetop                       1:31.10
 -- Thomas, Claire             9 RCC                                 DQ

Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          40.02  XX
          43.59  X
          50.59  R
          59.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Pascual, Norah            10 Ridgetop                         40.47 X+
  2 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         47.22 R
  3 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         59.22 QUA
  4 Etherington, Grace        10 RCC                            1:03.34
  5 Bain, Dylan               10 RCC                            1:05.22
  6 Adamson, Ella              9 RCC                            1:08.12

Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:28.76  XX
        1:35.77  X
        1:52.75  QUA
        1:52.75  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Pascual, Norah            10 Ridgetop                       1:28.09 XX+
  2 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                       1:33.28 X
  3 Sleman, Molly              9 Ridgetop                       1:35.56 X
R - Division  
  1 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                       1:45.94 QUA
  2 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                       1:48.34 QUA
  3 Adamson, Ella              9 RCC                            1:59.28
 -- Ward, Lucy                 9 RCC                                 DQ
 -- Norton, Vivian            10 Ridgetop                            DQ
N - Division  
  1 Bain, Dylan               10 RCC                            1:57.12
  2 Torrence, Riley           10 Ridgetop                       1:59.14
  3 Brickhouse, May           10 Ridgetop                       2:02.03
  4 Eastwood, Meredith         9 RCC                            2:04.84
  5 Evans, Kyra                9 Ridgetop                       2:20.69
 -- Etherington, Grace        10 RCC                                 DQ

Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.50  XX
          33.00  X
          36.86  R
          40.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         37.06 QUA
  2 Hevron, Izzy              12 RCC                              40.53
  2 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         40.53
  4 Thompson, Madalynn        12 RCC                              40.84
  5 Dameron, Sterling         12 RCC                              41.12
  6 Speck, Millie             12 Ridgetop                         41.53
N - Division  
  1 Harman, Elizabeth         11 RCC                              38.03 QUA
  2 Gresham, Elise            11 Ridgetop                         40.54
  3 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         41.19
  4 McDonald, Stella          11 RCC                              41.25
  5 Post, Ella                11 Ridgetop                         41.38
  6 Mahan, Hannah             11 Ridgetop                         41.69
  7 Lingerfelt, Ava           11 RCC                              41.82
  8 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                         42.09
  9 Adamson, Annie            11 RCC                              42.41
 10 Evans, Laken              11 Ridgetop                         42.43
 11 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         44.28
 12 Link, Alka                11 Ridgetop                         46.25
 13 Shaia, Anna Grace         11 RCC                              46.50
 14 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                         47.90
 15 Jebo, Campbell            11 Ridgetop                         49.71
 16 Harris, Katie             11 Ridgetop                         54.66

Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.26  XX
          38.66  X
          44.09  R
          49.60  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Savage, Zoe               12 RCC                              41.34 R
  2 Mason-Roth, Alyssa        12 Ridgetop                         45.22 QUA
  3 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         47.21 QUA
  4 Thompson, Madalynn        12 RCC                              48.15 QUA
  5 Payne, Ann Haden          12 Ridgetop                         49.10 QUA
  6 Ward, Sarah               11 RCC                              53.53

Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.55  XX
          44.30  X
          48.99  R
          53.49  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Kehoe, Molly              12 RCC                              46.38 R
  2 Davis, Ella               12 Ridgetop                         46.66 R
  3 Speck, Millie             12 Ridgetop                         49.12 QUA
  4 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         50.65 QUA
  5 Hevron, Izzy              12 RCC                              54.06
  6 McDonald, Stella          11 RCC                              58.81
N - Division  
  1 Mason-Roth, Alyssa        12 Ridgetop                         49.66 QUA
  2 Harman, Elizabeth         11 RCC                              50.22 QUA
  3 Mahan, Hannah             11 Ridgetop                         50.56 QUA
  4 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         50.69 QUA
  5 Link, Alka                11 Ridgetop                         51.31 QUA
  6 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         51.68 QUA
  7 Payne, Ann Haden          12 Ridgetop                         52.41 QUA
  8 Post, Ella                11 Ridgetop                         52.90 QUA+
  9 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         53.59
 10 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         54.75
 11 Dameron, Sterling         12 RCC                              55.44
 12 Lingerfelt, Ava           11 RCC                              56.34
 13 Gresham, Elise            11 Ridgetop                         56.88
 14 Adamson, Annie            11 RCC                              57.31
 15 Evans, Laken              11 Ridgetop                         57.35
 16 Ward, Sarah               11 RCC                              59.53
 17 Jebo, Campbell            11 Ridgetop                         59.75
 18 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                       1:01.87
 19 Shaia, Anna Grace         11 RCC                            1:02.12
 20 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                       1:02.72
 21 Harris, Katie             11 Ridgetop                       1:11.31

Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          34.96  XX
          37.29  X
          42.94  R
          49.54  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Davis, Ella               12 Ridgetop                         40.41 R
  2 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         44.34 QUA
  3 Kehoe, Molly              12 RCC                              45.15 QUA
  4 Savage, Zoe               12 RCC                              48.19 QUA
  5 Link, Alka                11 Ridgetop                         53.81
  6 Ward, Sarah               11 RCC                            1:01.22

Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.15  XX
        1:23.50  X
        1:36.58  QUA
        1:36.58  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Davis, Ella               12 Ridgetop                       1:28.31 QUA
  2 Kehoe, Molly              12 RCC                            1:31.87 QUA
  3 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                       1:38.72
  4 Grice, Isabella           12 Ridgetop                       1:38.91
  5 Hevron, Izzy              12 RCC                            1:41.62
  6 Thompson, Madalynn        12 RCC                            1:44.56
 -- Post, Ella                11 Ridgetop                      X1:43.84
 -- Mahan, Hannah             11 Ridgetop                      X1:44.56
 -- Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                      X1:48.19
N - Division  
  1 Harman, Elizabeth         11 RCC                            1:37.53
  2 Mason-Roth, Alyssa        12 Ridgetop                       1:37.87
  3 Payne, Ann Haden          12 Ridgetop                       1:40.25
  4 Speck, Millie             12 Ridgetop                       1:46.22
  5 McDonald, Stella          11 RCC                            1:47.60
  6 Adamson, Annie            11 RCC                            1:51.28

Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.07  XX
          31.24  X
          33.75  R
          35.66  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                         31.03 X+
  2 Isley, Nicole             13 RCC                              31.35 R
  3 Dawson, Katie             14 RCC                              48.12
N - Division  
  1 Dameron, Madi             14 RCC                              34.97 QUA
  2 Cornell, Grace            14 RCC                              38.06
  3 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                         40.94

Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.61  XX
        1:08.46  X
        1:19.35  QUA
        1:19.35  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Gorey, Claire             14 RCC                            1:16.59 QUA
  2 Pilc, Susan               13 Ridgetop                       1:49.75

Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.67  XX
          36.31  X
          40.78  R
          45.00  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Isley, Courtney           14 RCC                              35.34 X
R - Division  
  1 Pilc, Susan               13 Ridgetop                       1:03.91
 -- Dawson, Katie             14 RCC                                 DQ

Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.41  XX
          42.67  X
          44.97  R
          48.16  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                         41.97 X
  2 Isley, Nicole             13 RCC                              42.45 X
R - Division  
  1 Cornell, Grace            14 RCC                              54.19
  2 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                         57.57
N - Division  
  1 Dawson, Katie             14 RCC                              51.03
  2 Pilc, Susan               13 Ridgetop                         58.59

Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:26.55  XX
        1:31.66  X
        1:40.00  QUA
        1:40.00  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Isley, Courtney           14 RCC                            1:24.41 XX
R - Division  
  1 Phaup, Grace              13 Ridgetop                       1:43.40

Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          33.02  XX
          34.83  X
          38.70  R
          43.43  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Isley, Courtney           14 RCC                              33.47 X
R - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                         35.28 R
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                         37.54 R
  3 Gorey, Claire             14 RCC                              38.28 R

Girls 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:14.08  XX
        1:18.35  X
        1:31.03  QUA
        1:31.03  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Isley, Nicole             13 RCC                            1:18.47 QUA
R - Division  
  1 Gorey, Claire             14 RCC                            1:26.47 QUA
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                       1:28.44 QUA
N - Division  
  1 Cornell, Grace            14 RCC                            1:40.06
  2 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                       1:41.43

Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.54  XX
          30.66  X
          32.42  R
          34.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         29.87 X
  2 Isley, Reagan             16 RCC                              30.62 X
X - Division  
  1 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         31.41 R
  2 Farney, Emma              16 RCC                              31.47 R
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         32.69 QUA
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         32.96 QUA
  3 Farney, Sarah             18 RCC                              33.69 QUA
  4 Shaia, Claire             15 RCC                              39.87
  5 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         40.16
N - Division  
  1 Layton, Raquel            15 RCC                              34.81
  2 Jansen, Danielle          16 RCC                              35.35
  3 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                         38.47
  4 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                         51.47
  5 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                         59.41

Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.13  XX
        1:08.26  X
        1:10.96  QUA
        1:10.96  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Whiting, Sydney           15 RCC                            1:03.47 XX
  2 Farmer, Kate              15 Ridgetop                       1:07.28 X
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                       1:08.87 QUA
  2 Laming, Gillian           18 RCC                            1:11.41
R - Division  
  1 Melvin, Frances           17 Ridgetop                       1:12.16
  2 Fagan, Rebecca            17 RCC                            1:15.56
  3 Pokrywka, Claire          16 RCC                            1:15.81
  4 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                       1:19.59

Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.24  XX
          35.91  X
          39.12  R
          43.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bender, Sarah             15 RCC                              34.54 X
  2 Laming, Gillian           18 RCC                              37.41 R
X - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         35.31 X
  2 Isley, Reagan             16 RCC                              35.85 X
  3 Pokrywka, Claire          16 RCC                              38.36 R
R - Division  
  1 Fagan, Rebecca            17 RCC                              39.60 QUA
  2 Melvin, Frances           17 Ridgetop                         40.28 QUA
  3 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                         42.84 QUA
  4 Powers, Molly             18 Ridgetop                         44.78
  5 Shaia, Claire             15 RCC                              48.00

Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.30  XX
          41.74  X
          43.81  R
          45.94  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bender, Sarah             15 RCC                              38.06 XX
X - Division  
  1 Farney, Sarah             18 RCC                              44.63 QUA
R - Division  
  1 Farmer, Kate              15 Ridgetop                         43.35 R
  2 Farney, Emma              16 RCC                              44.56 QUA
  3 Powers, Molly             18 Ridgetop                         52.87
  4 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         53.34
N - Division  
  1 Layton, Raquel            15 RCC                              48.47
  2 Fagan, Rebecca            17 RCC                              49.65
  3 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:11.66
  4 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       1:19.72

Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.41  XX
        1:30.66  X
        1:34.41  QUA
        1:34.41  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Isley, Reagan             16 RCC                            1:25.28 XX
X - Division  
  1 Whiting, Sydney           15 RCC                            1:27.93 X
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                       1:38.31
R - Division  
  1 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                       1:39.97
  2 Jansen, Danielle          16 RCC                            1:49.37
  3 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                       2:00.00

Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          32.29  XX
          34.18  X
          37.03  R
          41.35  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bender, Sarah             15 RCC                              31.03 XX
  2 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         32.06 XX
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                         34.30 R
  2 Farney, Emma              16 RCC                              34.56 R
  3 Laming, Gillian           18 RCC                              35.62 R
  4 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         35.78 R
R - Division  
  1 Pokrywka, Claire          16 RCC                              36.86 R
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         37.18 QUA
  3 Jansen, Danielle          16 RCC                              40.63 QUA
  4 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:03.38
  5 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       1:07.50

Girls 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:13.35  XX
        1:17.84  X
        1:26.91  QUA
        1:26.91  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Whiting, Sydney           15 RCC                            1:12.31 XX
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                       1:16.78 X
  2 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                       1:17.09 X
  3 Farmer, Kate              15 Ridgetop                       1:17.94 QUA
  4 Farney, Sarah             18 RCC                            1:23.41 QUA
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                       1:20.68 QUA
  2 Layton, Raquel            15 RCC                            1:21.62 QUA
  3 Melvin, Frances           17 Ridgetop                       1:21.72 QUA
  4 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                       1:22.38 QUA
N - Division  
  1 Powers, Molly             18 Ridgetop                       1:33.87
  2 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                       1:39.34
  3 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                       1:40.72
  4 Shaia, Claire             15 RCC                            1:42.78

Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.51  XX
          19.59  X
          23.07  R
          28.29  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Bender, Zachary            7 RCC                              21.16 R
  2 Jones, Reed                8 Ridgetop                         21.18 R
  3 Grice, Linos               8 Ridgetop                         23.50 QUA
  4 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         26.53 QUA
  5 Thomas, James              7 RCC                              38.11
  6 Parramore, Preston         5 RCC                              41.05
N - Division  
  1 Schrinel, Abram            8 Ridgetop                         24.47 QUA
  2 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         24.56 QUA
  3 Litzenburg, Tristan        7 Ridgetop                         29.09
  4 Vint, Parker               6 RCC                              29.53
  5 Wright, Pierson            8 Ridgetop                         30.82
  6 Friday, Bennett            7 Ridgetop                         30.87
  7 Petersson, Per             7 Ridgetop                         32.60
  8 Ayers, Walt                6 Ridgetop                         36.75
  9 Kreutzer, Nat              7 Ridgetop                         38.16
 10 Hudson, Christian          6 Ridgetop                         38.34
 11 McDonald, Owen             6 RCC                              40.66
 12 Beers, Trip                4 RCC                              41.94
 13 Corby, Bennett             5 Ridgetop                         54.18

Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.30  XX
          24.16  X
          27.50  R
          33.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         25.59 R
  2 Bender, Zachary            7 RCC                              25.88 R
  3 Grice, Linos               8 Ridgetop                         28.87 QUA
  4 Schrinel, Abram            8 Ridgetop                         29.34 QUA
  5 Cox, Jack                  8 RCC                              33.19 QUA
  6 Parramore, Preston         5 RCC                              46.22

Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          25.79  XX
          27.57  X
          29.69  R
          35.02  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         28.81 R
  2 Grice, Linos               8 Ridgetop                         31.03 QUA
 -- Vint, Parker               6 RCC                                 DQ
N - Division  
  1 Cox, Jack                  8 RCC                              33.84 QUA
  2 Petersson, Per             7 Ridgetop                         34.56 QUA+

Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          22.00  XX
          24.08  X
          27.41  R
          33.48  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         26.13 R
  2 Bender, Zachary            7 RCC                              30.22 QUA
  3 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         32.47 QUA
  4 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         36.91
 -- Cox, Jack                  8 RCC                                 DQ

Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.31  XX
          37.61  X
          43.07  R
          47.12  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                         40.25 R
  2 Komorowski, Sven          10 Ridgetop                         44.31 QUA
  3 Fratkin, Justin           10 RCC                              45.78 QUA
  4 Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                         47.44
  5 Dameron, Charlie          10 RCC                              55.03
  6 Holland, Hunter            9 RCC                            1:00.19
N - Division  
  1 Shaia, Thomas              9 RCC                              49.22
  2 Sutten, William            9 Ridgetop                         53.94
  3 Darr, Charlie             10 RCC                            1:05.28
  4 Etherington, James         9 RCC                            1:10.68
  5 Hanna, Henry               9 Ridgetop                       1:15.60
  6 Lewis, Emmett              9 RCC                            1:18.56
  7 Inge, Tommy                9 RCC                            1:32.35

Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.33  XX
          45.02  X
          52.37  R
          59.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                         47.81 R
  2 Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                       1:04.81
  3 Fratkin, Justin           10 RCC                            1:04.87
  4 Holland, Hunter            9 RCC                            1:09.50
  5 Hanna, Henry               9 Ridgetop                       1:20.72
 -- Etherington, James         9 RCC                                 DQ

Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          48.27  XX
          51.33  X
          56.20  R
        1:02.68  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                         48.25 XX
R - Division  
  1 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                         55.94 R
  2 Sutten, William            9 Ridgetop                       1:00.09 QUA
  3 Savage, Brody              9 RCC                            1:02.21 QUA
  4 Winters, Reid              9 Ridgetop                       1:11.00
 -- Lewis, Emmett              9 RCC                                 DQ
N - Division  
  1 Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                       1:01.68 QUA
  2 Hanna, Henry               9 Ridgetop                       1:13.75
  3 Komorowski, Sven          10 Ridgetop                       1:18.31
 -- Darr, Charlie             10 RCC                                 DQ
 -- Holland, Hunter            9 RCC                                 DQ
 -- Shaia, Thomas              9 RCC                                 DQ
 -- Etherington, James         9 RCC                                 DQ

Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          41.75  XX
          46.24  X
          51.89  R
        1:00.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Winters, Reid              9 Ridgetop                         59.09 QUA
  2 Fratkin, Justin           10 RCC                            1:01.75
  3 Savage, Brody              9 RCC                            1:05.97
  4 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                       1:08.50

Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:30.83  XX
        1:38.07  X
        1:52.14  QUA
        1:52.14  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Winters, Reid              9 Ridgetop                       1:59.63
  2 Savage, Brody              9 RCC                            2:02.56
  3 Reynolds, Adam            10 RCC                            2:03.35
  4 Komorowski, Sven          10 Ridgetop                       2:13.65
N - Division  
  1 Sutten, William            9 Ridgetop                       1:58.35
  2 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                       2:02.16
 -- Shaia, Thomas              9 RCC                                 DQ
 -- Dameron, Charlie          10 RCC                                 DQ

Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.31  XX
          33.42  X
          37.01  R
          41.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         29.72 XX
X - Division  
  1 Joyner, Robbie            11 RCC                              33.44 R
R - Division  
  1 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         34.84 R
  2 Coker, Ben                12 Ridgetop                         35.87 R
  3 Jones, Floyd              11 Ridgetop                         42.31
  4 Eastwood, Garrett         12 RCC                              44.69
  5 Murray, Connor            11 RCC                              46.03
N - Division  
  1 Winters, Nate             11 Ridgetop                         39.69 QUA+
  2 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         39.75 QUA+
  3 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                         42.47
  4 Andrews, Owen             11 Ridgetop                         45.94
  5 Copeland, Ryan            11 RCC                              52.90

Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.49  XX
          39.82  X
          45.43  R
          52.53  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farney, Thomas            11 RCC                              34.47 XX
X - Division  
  1 Fagan, Eric               12 RCC                              36.53 X
  2 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         40.79 R
R - Division  
  1 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         39.42 X+
  2 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         42.47 R
  3 Coker, Ben                12 Ridgetop                         42.55 R
  4 Murray, Connor            11 RCC                            1:02.24
 -- Eastwood, Garrett         12 RCC                                 DQ

Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.99  XX
          45.14  X
          49.84  R
          56.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Coker, Ben                12 Ridgetop                         44.04 X
R - Division  
  1 Joyner, Robbie            11 RCC                              45.75 R
  2 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         52.50 QUA
  3 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         52.94 QUA
  4 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                         53.96 QUA
N - Division  
  1 Eastwood, Garrett         12 RCC                              56.13
  2 Jones, Floyd              11 Ridgetop                         56.31
  3 Winters, Nate             11 Ridgetop                         57.03
  4 Murray, Connor            11 RCC                              57.22
  5 Andrews, Owen             11 Ridgetop                       1:13.94
  6 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                       1:14.47

Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          35.03  XX
          38.71  X
          44.44  R
          52.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         31.59 XX
  2 Farney, Thomas            11 RCC                              33.57 XX
X - Division  
  1 Fagan, Eric               12 RCC                              36.72 X
  2 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         37.40 X
  3 Joyner, Robbie            11 RCC                              38.93 R
R - Division  
  1 Winters, Nate             11 Ridgetop                         47.00 QUA
  2 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         48.09 QUA
  3 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         48.81 QUA
  4 Copeland, Ryan            11 RCC                            1:10.22

Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.93  XX
        1:26.17  X
        1:37.84  QUA
        1:37.84  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                       1:12.72 XX
  2 Farney, Thomas            11 RCC                            1:15.31 XX
X - Division  
  1 Fagan, Eric               12 RCC                            1:22.38 X
R - Division  
  1 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                       1:28.82 QUA
  2 Sleman, Christian         12 Ridgetop                       1:29.06 QUA
  3 Phaup, Turner             11 Ridgetop                       1:41.43
N - Division  
  1 Jones, Floyd              11 Ridgetop                       1:47.44
  2 Petersson, Bjorn          11 Ridgetop                       1:49.22
 -- Copeland, Ryan            11 RCC                                 DQ

Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          27.98  XX
          29.72  X
          31.78  R
          34.73  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                         29.28 X
R - Division  
  1 Davis, Jack               14 Ridgetop                         29.69 X+
  2 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         30.40 R
  3 Hart, Roger               13 Ridgetop                         36.85
N - Division  
  1 Savage, Liam              13 RCC                              34.19 QUA
  2 Harless, Sam              14 Ridgetop                         35.19
  3 Link, Rowen               14 Ridgetop                         35.44
  4 Harris, Luke              13 Ridgetop                         39.88

Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:01.88  XX
        1:07.50  X
        1:19.56  QUA
        1:19.56  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farney, Andrew            13 RCC                            1:00.22 XX
R - Division  
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                       1:08.69 QUA
  2 Winters, Madoc            13 Ridgetop                       1:25.87
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                       1:32.62

Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          32.80  XX
          35.63  X
          39.87  R
          44.99  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farney, Andrew            13 RCC                              33.35 X
X - Division  
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                         36.40 R
R - Division  
  1 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         35.66 R
  2 Davis, Jack               14 Ridgetop                         39.59 R
  3 Savage, Liam              13 RCC                              41.00 QUA
  4 Logan, Luke               14 Ridgetop                         43.93 QUA

Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          37.86  XX
          40.52  X
          43.60  R
          47.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                         41.38 R
  2 Davis, Jack               14 Ridgetop                         42.15 R
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                         45.79 QUA
  4 Savage, Liam              13 RCC                              49.31
N - Division  
  1 Link, Rowen               14 Ridgetop                         44.97 QUA+
  2 Hart, Roger               13 Ridgetop                         45.72 QUA+
  3 Harless, Sam              14 Ridgetop                         49.00
 -- Harris, Luke              13 Ridgetop                            DQ

Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:22.78  XX
        1:29.73  X
        1:47.49  QUA
        1:47.49  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
R - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                       1:32.91 QUA
  2 Winters, Madoc            13 Ridgetop                       1:46.62 QUA

Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          30.99  XX
          34.20  X
          37.60  R
          42.76  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Farney, Andrew            13 RCC                              33.47 X
R - Division  
  1 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         37.53 R
  2 Hart, Roger               13 Ridgetop                         43.59
  3 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         45.93

Boys 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:10.24  XX
        1:17.17  X
        1:27.47  QUA
        1:27.47  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
X - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                       1:17.22 QUA
R - Division  
  1 Harless, Sam              14 Ridgetop                       1:30.28
N - Division  
  1 Link, Rowen               14 Ridgetop                       1:39.21
 -- Harris, Luke              13 Ridgetop                            DQ

Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          26.52  XX
          27.57  X
          29.04  R
          31.15  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Rothemich, Brian          18 RCC                              26.54 X
X - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                         26.94 X
  2 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         27.09 X
  3 Layton, Emilio            17 RCC                              27.47 X
R - Division  
  1 Fraser, James             17 Ridgetop                         27.19 X+
  2 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                         27.94 R
  3 Coker, Will               16 Ridgetop                         28.09 R
  4 Majikes, Matthew          18 RCC                              30.84 QUA
N - Division  
  1 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                         32.78
  2 Given, Clay               16 Ridgetop                         32.97
  3 Hinkle, Patrick           16 Ridgetop                         35.22
  4 Logan, Andy               16 Ridgetop                         35.53
  5 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                         40.94

Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          58.59  XX
        1:02.51  X
        1:03.60  QUA
        1:03.60  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Whiting, Colin            16 RCC                              57.87 XX
  2 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         59.94 X
R - Division  
  1 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:10.15
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                       1:11.19
  3 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                       1:11.32

Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          30.78  XX
          32.95  X
          36.40  R
          41.50  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Laming, Stephen           16 RCC                              29.68 XX
  2 Rothemich, Brian          18 RCC                              30.03 XX
X - Division  
  1 Layton, Emilio            17 RCC                              32.00 X
  2 Holland, Hank             17 Ridgetop                         33.88 R
R - Division  
  1 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                         33.63 R
  2 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         35.31 R
  3 Fenster, Casey            17 Ridgetop                         37.69 QUA

Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          35.06  XX
          37.14  X
          39.45  R
          43.18  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Whiting, Colin            16 RCC                              34.34 XX
X - Division  
  1 Layton, Emilio            17 RCC                              39.31 R
R - Division  
  1 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                         40.31 QUA
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         41.50 QUA
  3 Logan, Andy               16 Ridgetop                         42.00 QUA
N - Division  
  1 Majikes, Matthew          18 RCC                              42.87 QUA
  2 Given, Clay               16 Ridgetop                         53.55
  3 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                         55.90

Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:17.67  XX
        1:23.65  X
        1:33.30  QUA
        1:33.30  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Rothemich, Brian          18 RCC                            1:16.81 XX
X - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                       1:18.28 X
  2 Coker, Will               16 Ridgetop                       1:21.57 X
R - Division  
  1 Laming, Stephen           16 RCC                            1:20.50 X+
  2 Farmer, Tory              18 Ridgetop                       1:20.59 X+
  3 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                       1:43.66

Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          29.08  XX
          30.58  X
          33.31  R
          37.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Laming, Stephen           16 RCC                              29.28 X
  2 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         29.69 X
X - Division  
  1 Fraser, James             17 Ridgetop                         28.19 XX+
  2 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         30.13 X
  3 Coker, Will               16 Ridgetop                         30.78 R
R - Division  
  1 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         32.09 R
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         38.19
  3 Given, Clay               16 Ridgetop                         39.69
  4 Majikes, Matthew          18 RCC                              40.62

Boys 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:06.63  XX
        1:10.71  X
        1:18.96  QUA
        1:18.96  R
    Name                     Age Team                             Finals
===============================================================================
XX - Division  
  1 Whiting, Colin            16 RCC                            1:04.69 XX
X - Division  
  1 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                       1:12.94 QUA
R - Division  
  1 Fraser, James             17 Ridgetop                       1:08.50 X+
  2 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                       1:14.32 QUA
  3 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:17.37 QUA
N - Division  
  1 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                       1:23.78
  2 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                       1:24.53
  3 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                       1:47.06

Mixed 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               1:46.19
     1) Torrence, Carter W7             2) Jebo, Thomas M8
     3) Jones, Reed M8                  4) Ayers, Ellery W8
  2 Ridgetop  'C'                                               2:04.12
     1) Hart, Charlotte W6              2) Petersson, Per M7
     3) Schwartz, Kyle M7               4) Moore, Sofia W8
  3 Richmond Country Club  'A'                                  2:05.20
     1) Cox, Jack M8                    2) Fratkin, Jillian W8
     3) Bender, Zachary M7              4) Williams, Ella W6
 -- Ridgetop  'B'                                                    DQ
     1) Friday, Mary Claire W7          2) Grice, Linos M8
     3) Brown, Claire W8                4) Schrinel, Abram M8
 -- Richmond Country Club  'B'                                       DQ
     1) Wills, Ashlee W8                2) Tefel, Sloane W7
     3) Schwindt, Adi W8                4) Vint, Parker M6
 -- Richmond Country Club  'C'                                       DQ
     1) Parramore, Preston M5           2) Schwindt, Tierney W6
     3) Copeland, Krista W6             4) Darr, Alex W7

Mixed 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:52.62
     1) Pascual, Norah W10              2) Cassidy, Aidan M10
     3) Hart, Anne Claire W10           4) Sleman, Molly W9
  2 Ridgetop  'B'                                               3:30.03
     1) Winters, Reid M9                2) Cullop, Madeleine W10
     3) Schwartz, Cameron W9            4) Sundberg, Paul M9
  3 Richmond Country Club  'B'                                  3:44.79
     1) Eastwood, Meredith W9           2) Savage, Brody M9
     3) Etherington, Grace W10          4) Shaia, Thomas M9
  4 Richmond Country Club  'A'                                  3:46.18
     1) Reynolds, Adam M10              2) Adamson, Ella W9
     3) Bain, Dylan W10                 4) Fratkin, Justin M10
 -- Ridgetop  'C'                                                    DQ
     1) Brickhouse, May W10             2) Evans, Kyra W9
     3) Norton, Vivian W10              4) Komorowski, Sven M10

Mixed 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals
===============================================================================
  1 Richmond Country Club  'A'                                  2:32.16
     1) Savage, Zoe W12                 2) Kehoe, Molly W12
     3) Farney, Thomas M11              4) Fagan, Eric M12
  2 Ridgetop  'A'                                               2:35.22
     1) Kurz, William M12               2) Speck, Millie W12
     3) Schwartz, Hayden M12            4) Davis, Ella W12
  3 Ridgetop  'B'                                               2:46.56
     1) Roberts, Tommy M12              2) Coker, Ben M12
     3) Grice, Isabella W12             4) Payne, Ann Haden W12
  4 Richmond Country Club  'B'                                  2:55.18
     1) McDonald, Stella W11            2) Harman, Elizabeth W11
     3) Thompson, Madalynn W12          4) Joyner, Robbie M11
  5 Ridgetop  'C'                                               2:55.92
     1) Sleman, Christian M12           2) Phaup, Turner M11
     3) Mason-Roth, Alyssa W12          4) Sundberg, Eliza W12
  6 Richmond Country Club  'C'                                  3:20.97
     1) Hevron, Izzy W12                2) Eastwood, Garrett M12
     3) Adamson, Annie W11              4) Ward, Sarah W11

Mixed 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals
===============================================================================
  1 Richmond Country Club  'A'                                  2:18.59
     1) Isley, Nicole W13               2) Gorey, Claire W14
     3) Isley, Courtney W14             4) Farney, Andrew M13
  2 Ridgetop  'A'                                               2:24.22
     1) Williams, Weston M14            2) Speck, Lucie W14
     3) Phaup, Grace W13                4) Cohn, Logan M14
  3 Ridgetop  'B'                                               2:51.56
     1) Lanois, Colter M14              2) Pilc, Susan W13
     3) Davis, Jack M14                 4) Cassidy, Maddie W13

Mixed 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals
===============================================================================
  1 Richmond Country Club  'A'                                  2:02.53
     1) Rothemich, Brian M18            2) Bender, Sarah W15
     3) Whiting, Colin M16              4) Whiting, Sydney W15
  2 Ridgetop  'A'                                               2:04.13
     1) Farmer, Tory M18                2) Holland, Hank M17
     3) Biltz, Schuyler W17             4) Biltz, Taylor W15
  3 Richmond Country Club  'B'                                  2:09.09
     1) Farney, Emma W16                2) Isley, Reagan W16
     3) Layton, Emilio M17              4) Laming, Stephen M16
  4 Ridgetop  'B'                                               2:11.94
     1) Andrews, Maddie W15             2) Coker, Will M16
     3) Stevenson, Ian M18              4) Farmer, Kate W15
  5 Ridgetop  'C'                                               2:17.81
     1) Melvin, Frances W17             2) Pilc, Emily W17
     3) Fraser, James M17               4) Thurston, Bridger M15
  6 Richmond Country Club  'C'                                  2:25.82
     1) Laming, Gillian W18             2) Farney, Sarah W18
     3) Pokrywka, Claire W16            4) Majikes, Matthew M18

                    Combined Team Scores - Through Event 84

  1. Ridgetop                         1654.5   2. Richmond Country Club             962.5

                   Women - Team Rankings - Through Event 84

  1. Ridgetop                          701.5   2. Richmond Country Club             500.5

                    Men - Team Rankings - Through Event 84

  1. Ridgetop                            821   2. Richmond Country Club               360