Licensed to Virginia LMSC - For Office Use Only License
                                      HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 7/5/16 11:12 PM
                              16 RT@CCV - 7/5/16                               
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.39  XX
          19.89  X
          23.80  R
          28.49  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Sleman, Molly              8 Ridgetop               18.08      17.33 XX     
  2 Hawkins, Mary-Stuart       8 CCV                    18.05      18.04 XX     
X - Division  
  1 Barnes, Addison            8 CCV                    19.34      19.46 X      
R - Division  
  1 Peay, Emma                 8 CCV                    22.11      21.14 R      
  2 Schwartz, Cameron          8 Ridgetop               20.52      21.39 R      
  3 Southall, Keagan           8 Ridgetop               22.53      22.26 R      
  4 Ayers, Ellery              7 Ridgetop               23.80      24.02 QUA    
  5 Williams, Julia Hunter     8 CCV                    23.80      26.43 QUA    
  6 Childress, Lilly           7 CCV                    23.80      31.87        
N - Division  
  1 Bayler, Annabel            8 CCV                    25.35      24.56 QUA    
  2 Spalding, Betsy            7 Ridgetop               25.85      25.55 QUA    
  3 Powell, Mary Caroline      7 CCV                    26.38      25.75 QUA    
  4 Garrett, Madeleine         8 Ridgetop               25.75      25.91 QUA    
  5 Blackburn, Sophie Day      8 CCV                       NT      26.42 QUA    
  6 Williams, Holt             7 CCV                    30.34      27.59 QUA+   
  7 Cimino, Electra            8 Ridgetop               28.72      28.23 QUA+   
  8 Gates, Darcy               8 CCV                    26.65      28.33 QUA    
  9 Jones, Jasper              7 CCV                    33.42      28.35 QUA+   
 10 Valentine, Stella          8 CCV                    33.37      28.45 QUA+   
 11 Akin, Claire               8 CCV                    34.13      28.75        
 12 Bowman, Jane               7 Ridgetop               28.57      29.77        
 13 Roberts, Lily              8 Ridgetop               30.09      30.88        
 14 Moore, Sofia               7 Ridgetop               31.52      31.32        
 15 Torrence, Carter           6 Ridgetop               29.88      31.83        
 16 Romans, Dorothy            6 Ridgetop               36.10      32.44        
 17 Benjamin, Caroline         7 CCV                       NT      33.39        
 18 Hershey, Eliza             8 CCV                    33.44      33.75        
 19 Taliaferro, Madeline       7 CCV                       NT      35.00        
 20 King, Julianna             7 CCV                    37.19      35.06        
 21 Cuce, Elianna              7 Ridgetop               36.09      35.11        
 22 Peace, Camden              7 CCV                    33.94      36.02        
 23 Moore, Abigail             6 Ridgetop               35.28      36.19        
 24 Spiller, Mary Michael      7 CCV                    36.53      36.35        
 25 Nee, Elise                 8 Ridgetop               43.75      37.54        
 26 Branch, Alice              7 CCV                       NT      49.44        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.41  XX
          24.21  X
          28.22  R
          33.53  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hawkins, Mary-Stuart       8 CCV                    22.08      21.80 XX     
X - Division  
  1 Schwartz, Cameron          8 Ridgetop               23.03      23.44 X      
R - Division  
  1 Barnes, Addison            8 CCV                    25.63      24.74 R      
  2 Sleman, Molly              8 Ridgetop               25.69      25.19 R      
  3 Parker, Blair              7 CCV                    27.45      25.78 R      
  4 Rose, Carley               8 CCV                    27.38      26.48 R      
  5 Southall, Keagan           8 Ridgetop               26.69      26.51 R      
  6 Ayers, Ellery              7 Ridgetop               28.22      27.69 R      
N - Division  
  1 Bayler, Annabel            8 CCV                    30.41      27.78 R+     
  2 Williams, Julia Hunter     8 CCV                    29.47      28.42 QUA    
  3 Peay, Emma                 8 CCV                    29.13      29.25 QUA    
  4 Valentine, Stella          8 CCV                    33.09      29.81 QUA    
  5 Akin, Claire               8 CCV                    33.70      30.00 QUA+   
  6 Roberts, Lily              8 Ridgetop               39.60      31.13 QUA+   
  7 Bowman, Jane               7 Ridgetop                  NT      31.59 QUA    
  8 Jones, Jasper              7 CCV                       NT      31.62 QUA    
  9 Blackburn, Sophie Day      8 CCV                       NT      32.13 QUA    
 10 Childress, Lilly           7 CCV                    39.35      33.37 QUA+   
 11 Powell, Mary Caroline      7 CCV                    34.72      33.39 QUA+   
 12 Cimino, Electra            8 Ridgetop                  NT      33.76        
 13 Gates, Darcy               8 CCV                       NT      34.52        
 14 Garrett, Madeleine         8 Ridgetop               38.10      34.57        
 15 Spalding, Betsy            7 Ridgetop               42.96      34.94        
 16 Cohn, Brody                8 Ridgetop               32.00      35.69        
 17 King, Julianna             7 CCV                       NT      36.25        
 18 Williams, Holt             7 CCV                    41.32      36.31        
 19 Torrence, Carter           6 Ridgetop               36.37      36.70        
 20 Peace, Camden              7 CCV                    38.97      37.73        
 21 Romans, Dorothy            6 Ridgetop               48.24      37.84        
 22 Moore, Abigail             6 Ridgetop                  NT      37.90        
 23 Taliaferro, Madeline       7 CCV                       NT      38.26        
 24 Nee, Elise                 8 Ridgetop               44.37      38.66        
 25 Moore, Sofia               7 Ridgetop                  NT      39.87        
 26 Hershey, Eliza             8 CCV                    39.31      41.63        
 27 Branch, Alice              7 CCV                       NT      43.16        
 28 Spiller, Mary Michael      7 CCV                    49.20      43.19        
 29 Cuce, Elianna              7 Ridgetop                  NT      47.42        
 30 Benjamin, Caroline         7 CCV                       NT      48.19        
 -- Roberts, Charley           6 Ridgetop                  NT         DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          25.43  XX
          27.08  X
          30.94  R
          36.28  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hawkins, Mary-Stuart       8 CCV                    24.06      24.72 XX     
X - Division  
  1 Barnes, Addison            8 CCV                    26.50      27.25 R      
R - Division  
  1 Sleman, Molly              8 Ridgetop               30.44      28.13 R      
  2 Williams, Julia Hunter     8 CCV                    30.94      33.02 QUA    
  3 Southall, Keagan           8 Ridgetop               30.94      35.08 QUA    
  4 Cohn, Brody                8 Ridgetop               30.94      39.72        
  5 Parker, Blair              7 CCV                    30.94      41.98        
 -- Powell, Mary Caroline      7 CCV                    30.94         DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          21.42  XX
          23.66  X
          28.28  R
          34.68  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schwartz, Cameron          8 Ridgetop               23.78      24.34 R      
  2 Peay, Emma                 8 CCV                    25.59      27.33 R      
  3 Ayers, Ellery              7 Ridgetop               28.28      30.08 QUA    
  4 Bayler, Annabel            8 CCV                    28.28      30.44 QUA    
  5 Childress, Lilly           7 CCV                    28.28      33.98 QUA    
  6 Cohn, Brody                8 Ridgetop               28.28      46.66        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          36.12  XX
          38.15  X
          43.15  R
          49.02  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kantner, Emily            10 CCV                    34.31      34.44 XX     
X - Division  
  1 Ramsey, Sulli             10 CCV                    37.33      38.72 R      
R - Division  
  1 Hart, Anne Claire          9 Ridgetop               39.64      39.77 R      
  2 Shannon, Piper             9 CCV                    41.97      41.11 R      
  3 Hudson, Adell             10 CCV                    40.20      41.71 R      
  4 Barnes, Carly              9 CCV                    42.40      41.76 R      
  5 Post, Ella                10 Ridgetop               43.15      44.57 QUA    
  6 Gresham, Elise            10 Ridgetop               43.15      46.37 QUA    
N - Division  
  1 Sleeker, Anna              9 CCV                    44.06      43.37 QUA    
  2 Bradshaw, Madison         10 Ridgetop               45.13      43.81 QUA    
  3 Siewers, Lucy             10 CCV                    46.67      44.38 QUA    
  4 McDowell, Charlotte-Read   9 CCV                    43.35      44.52 QUA    
  5 Brickhouse, Cara          10 Ridgetop               45.35      45.32 QUA    
  6 Cullop, Madeleine          9 Ridgetop               47.25      45.88 QUA    
  7 Mahan, Hannah             10 Ridgetop               48.22      45.97 QUA    
  8 Walton, Trista            10 Ridgetop               47.05      47.78 QUA    
  9 Chapman, Molly             9 CCV                    51.00      48.27 QUA+   
 10 Tindell, Lucie             9 Ridgetop               50.82      48.30 QUA+   
 11 Torrence, Ellie           10 Ridgetop               48.96      50.01        
 12 Sutten, Grace             10 Ridgetop               49.98      50.06        
 13 Brickhouse, May Belle      9 Ridgetop               54.21      51.21        
 14 Waechter, Mary Page        9 CCV                    53.00      51.78        
 15 Norton, Vivian             9 Ridgetop               48.16      52.45        
 16 Tigani, Alice              9 CCV                    55.96      54.73        
 17 Stoudt, Natalie            9 Ridgetop               53.46      56.25        
 18 Aronson, Jayne            10 CCV                    54.21      56.88        
 19 Torrence, Riley            9 Ridgetop               57.33      57.76        
 20 Jebo, Campbell            10 Ridgetop               54.00      58.27        
 21 Grymes, Millie            10 CCV                    55.95      59.12        
 22 Nee, Annabelle            10 Ridgetop             1:02.22      59.28        
 23 Stott, Jo                 10 CCV                    57.24      59.49        
 24 Gallagher, Sydney         10 CCV                    56.31    1:02.94        
 25 Hugo, Nora                 9 Ridgetop             1:02.53    1:03.87        
 26 Stott, Beth                9 CCV                  1:10.56    1:04.99        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          42.74  XX
          45.45  X
          51.64  R
          59.81  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Pascual, Norah             9 Ridgetop               43.03      41.44 XX+    
  2 Ramsey, Sulli             10 CCV                    44.92      45.62 R      
R - Division  
  1 Siewers, Sally            10 CCV                    47.05      45.96 R      
  2 Barnes, Carly              9 CCV                    50.34      48.67 R      
  3 Hilbert, Janie            10 CCV                    49.86      51.06 R      
  4 Walton, Trista            10 Ridgetop               51.64      55.38 QUA    
  5 Gresham, Elise            10 Ridgetop               51.64      55.93 QUA    
  6 Brickhouse, Cara          10 Ridgetop               51.64      56.38 QUA    
N - Division  
  1 Shannon, Piper             9 CCV                    54.50      50.08 R+     
  2 McDowell, Charlotte-Read   9 CCV                    56.16      51.60 R+     
  3 Siewers, Lucy             10 CCV                    58.04      52.16 QUA    
  4 Hudson, Adell             10 CCV                    58.70      53.32 QUA    
  5 Cullop, Madeleine          9 Ridgetop                  NT      54.03 QUA    
  6 Sutten, Grace             10 Ridgetop               58.86      55.05 QUA    
  7 Sleeker, Anna              9 CCV                       NT      56.09 QUA    
  8 Mahan, Hannah             10 Ridgetop             1:02.16      56.53 QUA+   
  9 Brickhouse, May Belle      9 Ridgetop             1:00.96      56.63 QUA+   
 10 Torrence, Ellie           10 Ridgetop               59.49      56.91 QUA    
 11 Chapman, Molly             9 CCV                       NT    1:01.06        
 12 Bradshaw, Madison         10 Ridgetop             1:07.50    1:01.45        
 13 Nee, Annabelle            10 Ridgetop             1:06.39    1:04.07        
 14 Tigani, Alice              9 CCV                  1:10.34    1:05.34        
 15 Waechter, Mary Page        9 CCV                       NT    1:05.35        
 16 Aronson, Jayne            10 CCV                       NT    1:06.47        
 17 Stoudt, Natalie            9 Ridgetop                  NT    1:07.59        
 18 Torrence, Riley            9 Ridgetop             1:02.91    1:08.09        
 19 Stott, Jo                 10 CCV                  1:09.25    1:09.24        
 20 Jebo, Campbell            10 Ridgetop             1:12.52    1:09.35        
 21 Stott, Beth                9 CCV                  1:13.28    1:12.59        
 22 Norton, Vivian             9 Ridgetop             1:13.90    1:13.10        
 23 Grymes, Millie            10 CCV                  1:05.58    1:13.84        
 24 Hugo, Nora                 9 Ridgetop             1:20.14    1:20.40        
 -- Gallagher, Sydney         10 CCV                  1:02.97         DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          47.87  XX
          51.29  X
          55.75  R
        1:03.01  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kantner, Emily            10 CCV                    42.19      42.50 XX     
X - Division  
  1 Bowles, Meg                9 CCV                    49.32      49.91 X      
R - Division  
  1 Little, Bella              9 CCV                    53.52      55.95 QUA    
  2 Cullop, Madeleine          9 Ridgetop               55.75      57.37 QUA    
  3 Hilbert, Janie            10 CCV                    53.95      58.53 QUA    
  4 Siewers, Sally            10 CCV                    55.75      59.08 QUA    
  5 Pascual, Norah             9 Ridgetop               55.75      59.25 QUA    
  6 Gresham, Elise            10 Ridgetop               55.75    1:00.16 QUA    
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          41.88  XX
          46.24  X
          52.21  R
        1:00.99  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Little, Bella              9 CCV                    42.69      43.34 X      
  2 Bowles, Meg                9 CCV                    44.37      46.53 R      
R - Division  
  1 Shannon, Piper             9 CCV                    48.59      47.47 R      
  2 Hart, Anne Claire          9 Ridgetop               52.21      48.54 R      
  3 Post, Ella                10 Ridgetop               52.21      52.91 QUA    
  4 Tindell, Lucie             9 Ridgetop               52.21      54.14 QUA    
  5 Barnes, Carly              9 CCV                    52.21      54.65 QUA    
  6 Siewers, Sally            10 CCV                    52.21      57.10 QUA    
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:31.61  XX
        1:38.42  X
        1:55.00  QUA
        1:55.00  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Kantner, Emily            10 CCV                  1:28.30    1:26.19 XX     
R - Division  
  1 Bowles, Meg                9 CCV                  1:40.10    1:36.54 X+     
  2 Pascual, Norah             9 Ridgetop             1:55.00    1:37.38 X+     
  3 Hart, Anne Claire          9 Ridgetop             1:38.85    1:39.14 QUA    
  4 Little, Bella              9 CCV                  1:40.68    1:43.95 QUA    
  5 Hilbert, Janie            10 CCV                  1:46.25    1:52.13 QUA    
  6 Post, Ella                10 Ridgetop             1:55.00    1:55.83        
 -- Ramsey, Sulli             10 CCV                  1:50.98   X1:41.38 QUA    
 -- Hudson, Adell             10 CCV                  1:50.58   X1:51.59 QUA    
N - Division  
  1 McDowell, Charlotte-Read   9 CCV                  1:55.72    1:55.87        
  2 Mahan, Hannah             10 Ridgetop                  NT    1:58.45        
  3 Tindell, Lucie             9 Ridgetop                  NT    2:02.28        
  4 Torrence, Ellie           10 Ridgetop             2:05.87    2:02.62        
  5 Grymes, Millie            10 CCV                       NT    2:19.47        
 -- Gallagher, Sydney         10 CCV                       NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          32.26  XX
          34.17  X
          37.82  R
          41.23  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Armstrong, Anna           11 CCV                    35.66      33.69 X+     
  2 Phaup, Grace              12 Ridgetop               35.02      35.13 R      
  3 Gates, Ellie              12 CCV                    36.10      36.38 R      
  4 Hawkins, Tripp            11 CCV                    36.12      37.34 R      
  5 Payne, Ann Haden          11 Ridgetop               37.82      39.18 QUA    
  6 Speck, Millie             11 Ridgetop               37.82      43.36        
 -- Neese, Sarah Beth         11 CCV                    36.40     X36.28 R      
 -- Storey, Daisy             11 CCV                    37.40     X38.31 QUA    
N - Division  
  1 Grymes, Lucy              12 CCV                    41.77      41.51        
  2 Grice, Isabella           11 Ridgetop               45.40      41.65        
  3 Ewing, Sally              11 CCV                    45.65      42.28        
  4 Cassidy, Maddie           12 Ridgetop               43.09      44.12        
  5 Sundberg, Eliza           11 Ridgetop               45.38      44.87        
  6 Stoudt, Morgan            11 Ridgetop               46.44      45.32        
  7 Raines, Katie             12 Ridgetop               53.07      51.77        
  8 Woods, Molly              12 CCV                    56.01      52.96        
  9 Burke, Caroline           11 CCV                    56.16      53.63        
 10 Burnside, Camilla         12 Ridgetop               54.14      56.10        
 11 Lansing, Kate             11 CCV                    56.85      56.38        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          38.03  XX
          40.18  X
          45.57  R
          51.84  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Storey, Lucy              12 CCV                    39.96      40.53 R      
R - Division  
  1 DeRosier, Olivia          11 CCV                    40.56      38.53 X+     
  2 Redmond, Mary Stewart     12 CCV                    43.25      43.81 R      
  3 Hawkins, Tripp            11 CCV                    42.37      44.24 R      
  4 Grice, Isabella           11 Ridgetop               45.57      47.66 QUA    
  5 Payne, Ann Haden          11 Ridgetop               45.57      48.70 QUA    
  6 Stoudt, Morgan            11 Ridgetop               45.57      49.98 QUA    
N - Division  
  1 Gates, Ellie              12 CCV                    47.30      42.54 R+     
  2 Aaronson, Taylor          11 CCV                    48.45      46.96 QUA    
  3 Cassidy, Maddie           12 Ridgetop               53.60      50.49 QUA+   
  4 Speck, Millie             11 Ridgetop               53.59      50.94 QUA+   
  5 Sundberg, Eliza           11 Ridgetop               58.99      51.05 QUA+   
  6 Ewing, Sally              11 CCV                    58.00      51.70 QUA+   
  7 Grymes, Lucy              12 CCV                    53.00      52.31        
  8 Burke, Caroline           11 CCV                       NT      56.09        
  9 Lansing, Kate             11 CCV                    59.47      59.67        
 10 Raines, Katie             12 Ridgetop             1:11.15    1:02.87        
 11 Woods, Molly              12 CCV                  1:12.41    1:05.12        
 12 Burnside, Camilla         12 Ridgetop             1:04.13    1:11.42        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          42.33  XX
          44.96  X
          49.42  R
          54.59  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Armstrong, Anna           11 CCV                    41.43      43.03 X      
R - Division  
  1 Hawkins, Tripp            11 CCV                    46.13      48.41 R      
  2 Phaup, Grace              12 Ridgetop               49.42      50.48 QUA    
  3 Davis, Ella               11 Ridgetop               49.42      50.90 QUA    
  4 Ewing, Sally              11 CCV                    49.42      53.32 QUA    
  5 Aaronson, Taylor          11 CCV                    49.42      53.55 QUA    
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          36.49  XX
          39.12  X
          44.80  R
          51.03  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 DeRosier, Olivia          11 CCV                    37.61      36.79 X      
  2 Phaup, Grace              12 Ridgetop               37.30      36.87 X      
  3 Storey, Lucy              12 CCV                    38.38      37.83 X      
R - Division  
  1 Neese, Sarah Beth         11 CCV                    43.75      43.20 R      
  2 Storey, Daisy             11 CCV                    44.54      44.90 QUA    
  3 Redmond, Mary Stewart     12 CCV                    43.98      46.59 QUA    
  4 Grice, Isabella           11 Ridgetop               44.80      49.02 QUA    
  5 Davis, Ella               11 Ridgetop               44.80      51.09        
  6 Sundberg, Eliza           11 Ridgetop               44.80    1:02.21        
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:20.88  XX
        1:26.48  X
        1:38.88  QUA
        1:38.88  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 DeRosier, Olivia          11 CCV                  1:19.15    1:19.59 XX     
X - Division  
  1 Armstrong, Anna           11 CCV                  1:22.63    1:23.82 X      
R - Division  
  1 Storey, Lucy              12 CCV                  1:34.13    1:31.85 QUA    
  2 Neese, Sarah Beth         11 CCV                  1:31.07    1:32.27 QUA    
  3 Redmond, Mary Stewart     12 CCV                  1:33.88    1:33.84 QUA    
  4 Davis, Ella               11 Ridgetop             1:38.88    1:45.41        
  5 Payne, Ann Haden          11 Ridgetop             1:38.88    1:45.68        
  6 Stoudt, Morgan            11 Ridgetop             1:38.88    1:48.53        
 -- Gates, Ellie              12 CCV                  1:36.32   X1:34.91 QUA    
 -- Storey, Daisy             11 CCV                  1:34.60   X1:35.69 QUA    
N - Division  
  1 Aaronson, Taylor          11 CCV                  1:50.71    1:44.87        
  2 Speck, Millie             11 Ridgetop             1:50.75    1:46.91        
  3 Cassidy, Maddie           12 Ridgetop             1:51.70    1:50.42        
  4 Woods, Molly              12 CCV                  2:09.41    2:07.51        
  5 Burnside, Camilla         12 Ridgetop             2:09.03    2:08.86        
 -- Grymes, Lucy              12 CCV                       NT         DQ        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.82  XX
          32.72  X
          34.00  R
          37.74  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farmer, Kate              14 Ridgetop               29.97      30.52 XX     
X - Division  
  1 Bowles, Maddie            13 CCV                    31.01      30.58 XX+    
  2 Hester, Ginnie            14 CCV                    31.81      31.47 X      
  3 Speck, Lucie              13 Ridgetop               31.90      31.96 X      
R - Division  
  1 Mauck, Cary               14 CCV                    32.84      32.91 R      
  2 Wishnack, Charlotte       13 CCV                    33.85      33.06 R      
  3 Payne, Carter             14 Ridgetop               34.00      37.12 QUA    
  4 McLean, Mary Blair        14 CCV                    34.00      41.31        
N - Division  
  1 Aaronson, Kate            13 CCV                    35.27      33.44 R+     
  2 Rogers, Ellie             13 CCV                    34.39      34.06 QUA    
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:08.48  XX
        1:12.70  X
        1:21.91  QUA
        1:21.91  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bowles, Carrington        14 CCV                  1:04.99    1:06.06 XX     
  2 Biltz, Taylor             14 Ridgetop             1:07.75    1:06.74 XX     
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           14 Ridgetop             1:15.26    1:13.35 QUA    
  2 Redmond, Anastasia        13 CCV                  1:14.63    1:15.14 QUA    
  3 Bowles, Anne              14 CCV                  1:17.19    1:16.61 QUA    
  4 Engel, Isabelle           13 CCV                  1:21.91    1:21.71 QUA    
 
Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.10  XX
          38.46  X
          42.22  R
          46.49  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Andrews, Maddie           14 Ridgetop               35.68      35.27 XX     
  2 Bowles, Carrington        14 CCV                    34.82      36.10 XX     
  3 Farmer, Kate              14 Ridgetop               35.18      36.34 X      
X - Division  
  1 Speck, Lucie              13 Ridgetop               36.98      37.37 X      
  2 Wishnack, Charlotte       13 CCV                    37.26      37.74 X      
R - Division  
  1 Aaronson, Kate            13 CCV                    39.39      38.00 X+     
  2 Bowles, Anne              14 CCV                    40.06      40.08 R      
  3 Engel, Isabelle           13 CCV                    41.67      42.02 R      
N - Division  
  1 Mauck, Cary               14 CCV                    42.60      40.09 R+     
  2 McLean, Mary Blair        14 CCV                    49.36      47.96        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.35  XX
          42.82  X
          45.30  R
          50.92  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             14 Ridgetop               40.21      40.66 X      
  2 Bowles, Anne              14 CCV                    40.44      42.07 X      
R - Division  
  1 Rogers, Ellie             13 CCV                    43.76      44.80 R      
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:27.44  XX
        1:35.15  X
        1:42.20  QUA
        1:42.20  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hester, Ginnie            14 CCV                  1:21.30    1:22.86 XX     
  2 Wishnack, Charlotte       13 CCV                  1:25.41    1:29.20 X      
X - Division  
  1 Speck, Lucie              13 Ridgetop             1:32.34    1:34.09 X      
R - Division  
  1 Bowles, Maddie            13 CCV                  1:42.20    1:26.14 XX+    
  2 Payne, Carter             14 Ridgetop             1:42.20    1:47.13        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          34.40  XX
          36.84  X
          40.49  R
          45.14  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bowles, Maddie            13 CCV                    34.06      33.56 XX     
  2 Farmer, Kate              14 Ridgetop               32.90      34.15 XX     
X - Division  
  1 Andrews, Maddie           14 Ridgetop               36.16      35.62 X      
R - Division  
  1 Redmond, Anastasia        13 CCV                    38.24      38.06 R      
  2 Aaronson, Kate            13 CCV                    39.90      38.99 R      
  3 Mauck, Cary               14 CCV                    40.10      39.25 R      
 
Girls 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:17.17  XX
        1:22.26  X
        1:33.08  QUA
        1:33.08  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Hester, Ginnie            14 CCV                  1:15.42    1:16.00 XX     
  2 Bowles, Carrington        14 CCV                  1:14.81    1:18.52 X      
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             14 Ridgetop             1:18.19    1:16.56 XX+    
R - Division  
  1 Rogers, Ellie             13 CCV                  1:29.00    1:25.03 QUA    
  2 Redmond, Anastasia        13 CCV                  1:28.00    1:26.13 QUA    
  3 Engel, Isabelle           13 CCV                  1:26.11    1:26.25 QUA    
  4 Payne, Carter             14 Ridgetop             1:28.55    1:31.52 QUA    
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.77  XX
          31.19  X
          33.41  R
          36.47  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 McCarthy, Katie           15 CCV                    29.76      32.10 R      
X - Division  
  1 Melvin, Frances           16 Ridgetop               30.27      31.91 R      
R - Division  
  1 McCarthy, Mary            18 CCV                    32.76      33.16 R      
  2 Boykin, Caroline          16 Ridgetop               33.30      33.69 QUA    
  3 Biltz, Alexis             18 Ridgetop               33.15      34.33 QUA    
  4 Woods, Lloyd              15 CCV                    33.41      39.47        
  5 Weidhaas, Claire          16 Ridgetop               33.41      50.76        
N - Division  
  1 Phillips, Celia           15 CCV                    34.99      35.67 QUA    
  2 Fox, Anne Pearson         18 CCV                    34.31      36.06 QUA    
  3 Johnson, Lucy             15 CCV                    36.24      36.62        
  4 Lewis, Mary Pace          17 CCV                    35.58      36.77        
  5 Fox, Millie               15 CCV                    46.84      47.00        
  6 Ogden, Ariel              15 Ridgetop               58.62      56.78        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:06.15  XX
        1:09.30  X
        1:15.50  QUA
        1:15.50  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Gullquist, Haley          18 CCV                  1:02.25    1:06.60 X      
  2 Ogden, Ryley              17 Ridgetop             1:05.36    1:09.98 QUA    
X - Division  
  1 Biltz, Schuyler           16 Ridgetop             1:06.22    1:07.04 X      
  2 Hanson, Grace             15 CCV                  1:08.17    1:09.34 QUA    
R - Division  
  1 Gilliam, Anna             18 Ridgetop             1:14.51    1:15.06 QUA    
  2 Alvis, Riley              17 CCV                  1:15.50    1:17.71        
  3 Young, Rachel             18 CCV                  1:15.50    1:22.66        
  4 O'Keefe, Belle            15 CCV                  1:15.50    1:24.16        
  5 Ogden, Kristine           15 Ridgetop             1:15.50    1:58.66        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.87  XX
          36.58  X
          39.90  R
          44.27  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Trenz, Zoe                17 Ridgetop               33.54      34.49 XX     
  2 Hanson, Grace             15 CCV                    34.06      35.54 X      
X - Division  
  1 McCarthy, Katie           15 CCV                    35.34      37.40 R      
  2 Melvin, Frances           16 Ridgetop               36.20      37.55 R      
R - Division  
  1 Alvis, Riley              17 CCV                    38.04      38.38 R      
  2 Leino, Marina             17 Ridgetop               39.90      38.84 R      
  3 Ogden, Ryley              17 Ridgetop               37.33      38.99 R      
  4 Angle, Ellie              16 CCV                    38.42      39.13 R      
  5 Boykin, Caroline          16 Ridgetop               38.99      40.15 QUA    
N - Division  
  1 Young, Rachel             18 CCV                    42.81      42.52 QUA    
  2 Fox, Anne Pearson         18 CCV                    43.29      42.81 QUA    
  3 Phillips, Celia           15 CCV                    43.72      42.84 QUA    
  4 Johnson, Lucy             15 CCV                    42.56      43.22 QUA    
  5 Lewis, Mary Pace          17 CCV                    43.33      43.55 QUA    
  6 Weidhaas, Geneva          16 Ridgetop               45.81      44.46        
  7 O'Keefe, Belle            15 CCV                    43.50      45.03        
  8 Weidhaas, Claire          16 Ridgetop               47.59      51.58        
  9 Fox, Millie               15 CCV                    48.66      53.10        
 10 Ogden, Kristine           15 Ridgetop             1:01.39    1:03.15        
 11 Ogden, Ariel              15 Ridgetop             1:04.76    1:04.07        
 -- Woods, Lloyd              15 CCV                    54.34         DQ        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          38.38  XX
          40.73  X
          43.92  R
          49.05  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Trenz, Zoe                17 Ridgetop               37.12      38.79 X      
R - Division  
  1 Biltz, Alexis             18 Ridgetop               43.05      43.09 R      
  2 Biltz, Schuyler           16 Ridgetop               43.28      43.51 R      
  3 McCarthy, Mary            18 CCV                    42.89      44.36 QUA    
  4 Hanson, Grace             15 CCV                    43.92      46.07 QUA    
  5 Gilliam, Anna             18 Ridgetop               43.68      47.13 QUA    
  6 O'Keefe, Belle            15 CCV                    43.92      48.85 QUA    
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.29  XX
        1:30.52  X
        1:37.75  QUA
        1:37.75  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Gullquist, Haley          18 CCV                  1:19.40    1:25.34 X      
X - Division  
  1 McCarthy, Katie           15 CCV                  1:26.10    1:31.11 QUA    
R - Division  
  1 Leino, Marina             17 Ridgetop             1:37.75    1:38.34        
  2 Woods, Lloyd              15 CCV                  1:37.75    1:50.10        
  3 Weidhaas, Geneva          16 Ridgetop             1:37.75    1:52.72        
  4 Fox, Anne Pearson         18 CCV                  1:37.75    1:52.83        
  5 Fox, Millie               15 CCV                  1:37.75    1:56.83        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          33.06  XX
          34.44  X
          37.69  R
          41.93  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Gullquist, Haley          18 CCV                    32.87      34.23 X      
X - Division  
  1 Ogden, Ryley              17 Ridgetop               33.11      35.34 R      
R - Division  
  1 Angle, Ellie              16 CCV                    35.13      36.65 R      
  2 Alvis, Riley              17 CCV                    37.48      37.92 QUA    
  3 Boykin, Caroline          16 Ridgetop               37.69      39.10 QUA    
  4 Leino, Marina             17 Ridgetop               37.69      39.66 QUA    
  5 Weidhaas, Geneva          16 Ridgetop               37.69      43.32        
  6 Johnson, Lucy             15 CCV                    37.69      43.90        
 -- Ogden, Ariel              15 Ridgetop               37.69   X1:11.97        
 
Girls 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:15.20  XX
        1:18.69  X
        1:28.46  QUA
        1:28.46  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Trenz, Zoe                17 Ridgetop             1:08.60    1:13.52 XX     
X - Division  
  1 McCarthy, Mary            18 CCV                  1:18.40    1:18.13 X      
  2 Biltz, Schuyler           16 Ridgetop             1:17.77    1:18.94 QUA    
R - Division  
  1 Melvin, Frances           16 Ridgetop             1:19.55    1:22.87 QUA    
  2 Angle, Ellie              16 CCV                  1:21.05    1:24.00 QUA    
  3 Gilliam, Anna             18 Ridgetop             1:23.78    1:26.34 QUA    
  4 Biltz, Alexis             18 Ridgetop             1:24.81    1:26.88 QUA    
N - Division  
  1 Young, Rachel             18 CCV                  1:32.34    1:32.44        
  2 Phillips, Celia           15 CCV                  1:33.80    1:34.66        
  3 Lewis, Mary Pace          17 CCV                  1:36.99    1:37.44        
  4 Weidhaas, Claire          16 Ridgetop             1:51.12    1:59.89        
  5 Ogden, Kristine           15 Ridgetop             2:19.58    2:22.74        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.45  XX
          19.78  X
          23.50  R
          28.50  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Neese, Jack                8 CCV                    17.61      17.63 XX     
X - Division  
  1 Prusek, Owen               8 Ridgetop               18.94      19.34 X      
R - Division  
  1 Hingst, Andy               8 Ridgetop               21.58      22.70 R      
  2 Claiborne, Hobie           8 CCV                    23.50      23.99 QUA    
  3 Jones, Reed                7 Ridgetop               22.85      24.20 QUA    
  4 Kreutzer, Thomas           8 Ridgetop               23.50      26.52 QUA    
  5 Redmond, Robbie            8 CCV                    23.50      31.24        
  6 Witthoefft, Charlie        6 CCV                    23.50      32.81        
N - Division  
  1 Ewing, Field               8 CCV                    24.97      21.35 R+     
  2 White, Ford                8 CCV                    24.60      23.77 QUA    
  3 Hurst, Beau                7 CCV                    25.50      24.59 QUA    
  4 Wishnack, Colin            7 CCV                    26.47      26.05 QUA    
  5 Grice, Linos               7 Ridgetop               28.63      27.59 QUA+   
  6 Sutten, William            8 Ridgetop               26.84      28.14 QUA    
  7 Sleeker, Michael           7 CCV                    30.05      28.43 QUA+   
  8 Burnside, Hayes            8 Ridgetop               29.95      29.34        
  9 Bowen-Rees, Thomas         7 CCV                       NT      30.18        
 10 Hudson, Luke               7 CCV                       NT      30.43        
 11 McDonald, Collin           8 CCV                    31.99      30.84        
 12 Gallagher, Mitchell        7 CCV                    43.13      31.91        
 13 Jebo, Thomas               7 Ridgetop               33.19      32.50        
 14 Romans, Connor             6 Ridgetop               33.89      33.66        
 15 Schwartz, Kyle             6 Ridgetop               34.95      35.61        
 16 Carney, James              6 CCV                       NT      37.38        
 17 Grymes, Jack               8 CCV                       NT      41.97        
 18 Petersson, Per             6 Ridgetop               41.90      42.57        
 19 Georgerian, Charlie        7 CCV                       NT      50.08        
 20 Lysak, Sawyer              6 Ridgetop               56.67    1:02.09        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.47  XX
          24.54  X
          28.43  R
          34.46  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Neese, Jack                8 CCV                    21.34      20.50 XX     
R - Division  
  1 Prusek, Owen               8 Ridgetop               24.78      23.95 X+     
  2 Winters, Reid              8 Ridgetop               25.03      25.43 R      
  3 Ewing, Field               8 CCV                    25.44      26.17 R      
  4 Wishnack, Colin            7 CCV                    28.43      30.43 QUA    
  5 Hall, Claiborne            7 CCV                    28.43      32.25 QUA    
  6 Grice, Linos               7 Ridgetop               28.43      33.02 QUA    
N - Division  
  1 White, Ford                8 CCV                    28.84      28.01 R+     
  2 Schwartz, Kyle             6 Ridgetop               33.15      30.50 QUA    
  3 Sundberg, Paul             8 Ridgetop               32.81      30.80 QUA    
  4 Jones, Reed                7 Ridgetop               33.66      31.31 QUA    
  5 Witthoefft, Charlie        6 CCV                    32.29      31.96 QUA    
  6 Hingst, Andy               8 Ridgetop               32.39      32.48 QUA    
  7 McDonald, Collin           8 CCV                       NT      33.59 QUA    
  8 Hurst, Beau                7 CCV                    45.55      33.96 QUA+   
  9 Bowen-Rees, Thomas         7 CCV                       NT      34.84        
 10 Sleeker, Michael           7 CCV                       NT      35.08        
 11 Sutten, William            8 Ridgetop               34.79      36.53        
 12 Gallagher, Mitchell        7 CCV                    53.47      37.29        
 13 Romans, Connor             6 Ridgetop               46.73      37.62        
 14 Kreutzer, Thomas           8 Ridgetop               38.67      37.80        
 15 Georgerian, Charlie        7 CCV                       NT      39.28        
 16 Burnside, Hayes            8 Ridgetop               32.49      39.32        
 17 Redmond, Robbie            8 CCV                    45.50      39.91        
 18 Grymes, Jack               8 CCV                       NT      41.91        
 19 Petersson, Per             6 Ridgetop               38.93      42.81        
 20 Carney, James              6 CCV                       NT      44.49        
 21 Hudson, Luke               7 CCV                       NT      45.43        
 22 Jebo, Thomas               7 Ridgetop               42.50      47.16        
 23 Lysak, Sawyer              6 Ridgetop               54.89      52.88        
 -- Stalker, Carson            7 CCV                       NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          25.46  XX
          27.70  X
          30.39  R
          35.89  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Prusek, Owen               8 Ridgetop               27.69      23.03 XX+    
R - Division  
  1 Sutten, William            8 Ridgetop               28.09      29.63 R      
  2 Sundberg, Paul             8 Ridgetop               30.39      30.50 QUA    
  3 Stalker, Carson            7 CCV                    30.39      31.68 QUA    
  4 Winters, Reid              8 Ridgetop               30.39      33.78 QUA    
  5 Ewing, Field               8 CCV                    30.39      34.70 QUA    
 -- White, Ford                8 CCV                    30.39         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          21.93  XX
          24.52  X
          28.68  R
          35.42  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Neese, Jack                8 CCV                    19.47      19.25 XX     
X - Division  
  1 Winters, Reid              8 Ridgetop               23.43      26.03 R      
R - Division  
  1 Hall, Claiborne            7 CCV                    28.68      35.89        
  2 Jones, Reed                7 Ridgetop               28.68      37.45        
  3 Redmond, Robbie            8 CCV                    28.68      47.27        
 -- Kreutzer, Thomas           8 Ridgetop               28.68         DQ        
 -- Wishnack, Colin            7 CCV                    28.68         DQ        
 -- Sundberg, Paul             8 Ridgetop               28.68         DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.78  XX
          38.32  X
          43.27  R
          48.31  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benson, Taylor            10 CCV                    40.39      40.32 R      
  2 Andrews, Owen             10 Ridgetop               43.27      42.52 R      
  3 Pendlebury, Drew           9 CCV                    43.27      42.91 R      
  4 Guise, Matthew             9 Ridgetop               41.65      43.42 QUA    
  5 Winters, Nate             10 Ridgetop               43.20      43.98 QUA    
  6 Hilbert, Wright           10 CCV                    43.27      49.20        
N - Division  
  1 Tatum, Miller             10 CCV                    44.09      41.43 R+     
  2 Shepherd, Mason           10 Ridgetop               43.75      43.26 R+     
  3 Jones, Floyd              10 Ridgetop               44.60      43.38 QUA    
  4 Komorowski, Sven           9 Ridgetop               47.54      44.36 QUA    
  5 Ascoli, Andrew            10 CCV                    43.96      45.13 QUA    
  6 White, Grady              10 CCV                    47.70      45.52 QUA    
  7 Willett, Harrison          9 CCV                    44.03      45.56 QUA    
  8 Prusek, Miles             10 Ridgetop               49.95      47.86 QUA+   
  9 Spalding, Carter          10 Ridgetop               48.37      48.49        
 10 Stalker, Campbell         10 CCV                    49.04      49.25        
 11 Petersson, Bjorn          10 Ridgetop               50.35      50.55        
 12 Powell, Will               9 CCV                    52.18      51.38        
 13 Fox, Thomas               10 CCV                    47.56      51.84        
 14 Edmonds, Charlie           9 CCV                    54.84      53.21        
 15 Felts, Braden             10 CCV                    51.98      53.60        
 16 Pendlebury, Eric           9 CCV                    52.22      54.94        
 17 Brackett, Ben             10 CCV                    51.19      54.96        
 18 Romans, Ashe               9 Ridgetop               54.17    1:02.96        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          42.05  XX
          46.23  X
          53.14  R
        1:00.96  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Wishnack, John            10 CCV                    44.88      45.54 X      
R - Division  
  1 Cassidy, Aidan             9 Ridgetop               51.69      47.25 R      
  2 Phaup, Turner             10 Ridgetop               48.00      48.06 R      
  3 Benson, Taylor            10 CCV                    51.49      49.75 R      
  4 Hilbert, Luke             10 CCV                    48.90      50.84 R      
  5 Prusek, Miles             10 Ridgetop               50.94      51.09 R      
  6 Ascoli, Andrew            10 CCV                    48.68      51.51 R      
N - Division  
  1 Guise, Matthew             9 Ridgetop             1:00.06      52.46 R+     
  2 Hilbert, Wright           10 CCV                    56.46      53.64 QUA    
  3 Pendlebury, Drew           9 CCV                  1:01.97      54.74 QUA+   
  4 Petersson, Bjorn          10 Ridgetop             1:01.35      56.60 QUA+   
  5 Fox, Thomas               10 CCV                    58.69      56.95 QUA    
  6 Komorowski, Sven           9 Ridgetop                  NT      58.16 QUA    
  7 Edmonds, Charlie           9 CCV                  1:05.60      58.22 QUA+   
  8 Tatum, Miller             10 CCV                    59.28      58.46 QUA    
  9 Willett, Harrison          9 CCV                    59.53      58.77 QUA    
 10 Stalker, Campbell         10 CCV                  1:03.96      59.50 QUA+   
 11 Andrews, Owen             10 Ridgetop               57.04    1:00.88 QUA    
 12 Romans, Ashe               9 Ridgetop             1:14.78    1:01.76        
 13 Spalding, Carter          10 Ridgetop             1:04.34    1:02.84        
 14 Shepherd, Mason           10 Ridgetop             1:00.81    1:02.91        
 15 Powell, Will               9 CCV                  1:17.16    1:04.47        
 16 Pendlebury, Eric           9 CCV                       NT    1:04.61        
 17 Felts, Braden             10 CCV                  1:07.74    1:04.70        
 18 Brackett, Ben             10 CCV                  1:08.09    1:10.84        
 -- Jones, Floyd              10 Ridgetop             1:01.45         DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          48.74  XX
          52.07  X
          57.71  R
        1:03.66  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Wishnack, John            10 CCV                    49.32      50.69 X      
  2 Stalker, Campbell         10 CCV                    50.88      52.25 R      
R - Division  
  1 Phaup, Turner             10 Ridgetop               52.62      52.66 R      
  2 Cassidy, Aidan             9 Ridgetop               54.31      53.03 R      
  3 White, Grady              10 CCV                    56.16      54.73 R      
  4 Edmonds, Charlie           9 CCV                    57.71      57.01 R      
  5 Pendlebury, Eric           9 CCV                    57.57      59.97 QUA    
 -- Andrews, Owen             10 Ridgetop               57.71         DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          41.71  XX
          47.34  X
          53.40  R
        1:01.98  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Phaup, Turner             10 Ridgetop               46.15      47.34 X      
R - Division  
  1 Winters, Nate             10 Ridgetop               51.89      51.23 R      
  2 Hilbert, Luke             10 CCV                    52.84      51.50 R      
  3 Jones, Floyd              10 Ridgetop               53.40      57.20 QUA    
  4 Shepherd, Mason           10 Ridgetop               53.40      57.25 QUA    
  5 Willett, Harrison          9 CCV                    53.40      59.62 QUA    
  6 Tatum, Miller             10 CCV                    53.40    1:06.81        
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:31.21  XX
        1:40.60  X
        1:55.00  QUA
        1:55.00  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Wishnack, John            10 CCV                  1:36.43    1:37.15 X      
R - Division  
  1 Cassidy, Aidan             9 Ridgetop             1:42.78    1:45.38 QUA    
  2 Guise, Matthew             9 Ridgetop             1:52.90    1:46.29 QUA    
  3 Winters, Nate             10 Ridgetop             1:47.77    1:51.10 QUA    
  4 Benson, Taylor            10 CCV                  1:51.31    1:57.70        
  5 Ascoli, Andrew            10 CCV                  1:55.00    2:00.61        
  6 Fox, Thomas               10 CCV                  1:55.00    2:09.06        
N - Division  
  1 Prusek, Miles             10 Ridgetop             1:55.03    1:50.33 QUA+   
  2 White, Grady              10 CCV                  1:56.97    1:52.05 QUA+   
  3 Hilbert, Luke             10 CCV                  1:55.68    1:52.79 QUA+   
  4 Hilbert, Wright           10 CCV                  2:02.70    1:58.37        
  5 Petersson, Bjorn          10 Ridgetop             2:07.97    2:01.05        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.82  XX
          34.01  X
          37.44  R
          41.06  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Boyd, Jamie               12 CCV                    31.12      31.46 XX     
X - Division  
  1 Bowles, Tee               12 CCV                    33.05      31.99 X      
  2 Kurz, William             11 Ridgetop               33.56      32.09 X      
R - Division  
  1 Hart, Roger               12 Ridgetop               37.27      35.57 R      
  2 Sleman, Christian         11 Ridgetop               37.06      37.02 R      
  3 Schwartz, Hayden          11 Ridgetop               37.31      37.59 QUA    
  4 O'Keefe, Jay              12 CCV                    37.02      37.81 QUA    
  5 Hill, Walker              12 CCV                    37.44      45.88        
  6 Hill, Braxton             12 CCV                    37.44      54.97        
N - Division  
  1 Guise, Davis              11 Ridgetop               38.69      37.56 QUA    
  2 Peterman, Jake            11 CCV                    42.20      40.00 QUA+   
  3 Coker, Ben                11 Ridgetop               39.82      40.44 QUA    
  4 Willett, Hi               11 CCV                    38.71      41.09        
  5 Winters, Madoc            12 Ridgetop               41.49      41.42        
  6 Chapman, Mason            12 CCV                    41.52      42.34        
  7 Southall, Richmond        11 Ridgetop               45.28      46.92        
  8 Moore, Alexander          12 Ridgetop               56.02    1:02.75        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          37.48  XX
          41.02  X
          46.44  R
          52.04  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Boyd, Jamie               12 CCV                    36.66      36.00 XX     
X - Division  
  1 Neese, Hudson             11 CCV                    39.66      40.37 X      
R - Division  
  1 Barnes, Jack              11 CCV                    41.70      40.79 X+     
  2 Hart, Roger               12 Ridgetop               43.27      41.88 R      
  3 Roberts, Tommy            11 Ridgetop               46.28      44.02 R      
  4 Schwartz, Hayden          11 Ridgetop               44.85      46.73 QUA    
  5 Willett, Hi               11 CCV                    46.10      48.60 QUA    
  6 O'Keefe, Jay              12 CCV                    43.92      50.26 QUA    
N - Division  
  1 Guise, Davis              11 Ridgetop               46.54      47.23 QUA    
  2 Brackett, Jones           12 CCV                    48.81      49.28 QUA    
  3 Peterman, Jake            11 CCV                    52.66      49.56 QUA+   
  4 Winters, Madoc            12 Ridgetop               53.43      50.78 QUA+   
  5 Chapman, Mason            12 CCV                    56.81      53.24        
  6 Hill, Walker              12 CCV                    57.30      55.83        
  7 Moore, Alexander          12 Ridgetop             1:11.66      57.40        
  8 Southall, Richmond        11 Ridgetop             1:02.38    1:01.71        
  9 Hill, Braxton             12 CCV                  1:17.20    1:08.94        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          42.52  XX
          46.15  X
          50.37  R
          55.89  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bowles, Tee               12 CCV                    40.99      42.80 X      
X - Division  
  1 Neese, Hudson             11 CCV                    44.21      44.21 X      
  2 Kurz, William             11 Ridgetop               44.62      44.27 X      
R - Division  
  1 Coker, Ben                11 Ridgetop               50.37      51.94 QUA    
  2 Sleman, Christian         11 Ridgetop               50.37      53.01 QUA    
  3 Brackett, Jones           12 CCV                    50.37      54.21 QUA    
  4 Chapman, Mason            12 CCV                    50.37      55.00 QUA    
  5 Roberts, Tommy            11 Ridgetop               50.37      55.34 QUA    
  6 Hill, Walker              12 CCV                    50.37      58.29        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          36.15  XX
          40.65  X
          44.55  R
          53.58  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Bowles, Tee               12 CCV                    34.84      35.09 XX     
X - Division  
  1 Kurz, William             11 Ridgetop               38.16      37.00 X      
R - Division  
  1 Barnes, Jack              11 CCV                    40.85      41.03 R      
  2 Hart, Roger               12 Ridgetop               44.55      43.56 R      
  3 Guise, Davis              11 Ridgetop               44.00      44.22 R      
  4 Neese, Hudson             11 CCV                    43.03      45.62 QUA    
  5 Roberts, Tommy            11 Ridgetop               44.55      50.88 QUA    
  6 Peterman, Jake            11 CCV                    44.55      53.93        
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:20.69  XX
        1:28.47  X
        1:40.37  QUA
        1:40.37  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Boyd, Jamie               12 CCV                  1:18.40    1:19.13 XX     
X - Division  
  1 Barnes, Jack              11 CCV                  1:27.53    1:28.69 QUA    
R - Division  
  1 Schwartz, Hayden          11 Ridgetop             1:34.85    1:33.52 QUA    
  2 Coker, Ben                11 Ridgetop             1:38.35    1:37.16 QUA    
  3 Sleman, Christian         11 Ridgetop             1:37.74    1:37.83 QUA    
  4 O'Keefe, Jay              12 CCV                  1:39.61    1:39.38 QUA    
N - Division  
  1 Brackett, Jones           12 CCV                  1:43.52    1:42.17        
  2 Winters, Madoc            12 Ridgetop             1:47.22    1:42.79        
  3 Willett, Hi               11 CCV                  1:41.50    1:43.48        
  4 Southall, Richmond        11 Ridgetop                  NT    2:00.45        
 -- Moore, Alexander          12 Ridgetop                  NT         DQ        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          28.51  XX
          30.76  X
          31.83  R
          36.16  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Cohn, Logan               13 Ridgetop               31.83      31.78 R      
  2 Frantz, Tristan           14 Ridgetop               31.83      32.79 QUA    
  3 Armstrong, Grant          13 CCV                    31.83      32.86 QUA    
  4 Harless, Sam              13 Ridgetop               31.83      40.91        
N - Division  
  1 Ascoli, Joseph            14 CCV                    32.16      30.96 R+     
  2 Prideaux, Henry           14 Ridgetop               39.22      40.19        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:03.36  XX
        1:08.36  X
        1:14.72  QUA
        1:14.72  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Bowles, Knight            13 CCV                  1:09.85    1:10.67 QUA    
  2 Peterman, Alex            13 CCV                  1:12.79    1:12.05 QUA    
  3 Williams, Weston          13 Ridgetop             1:14.72    1:13.27 QUA    
  4 Hawkins, Lane             14 CCV                  1:14.72    1:23.44        
  5 Logan, Luke               13 Ridgetop             1:14.72    1:32.91        
  6 Burnside, Matthew         13 Ridgetop             1:14.72    1:49.73        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          33.40  XX
          36.95  X
          41.09  R
          46.27  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Bowles, Aubrey            13 CCV                    35.55      34.84 X      
R - Division  
  1 Ascoli, Joseph            14 CCV                    38.84      37.34 R      
  2 Davis, Jack               13 Ridgetop               41.09      43.91 QUA    
  3 Hawkins, Lane             14 CCV                    41.09      46.75        
  4 Prideaux, Henry           14 Ridgetop               41.09      50.72        
  5 Harless, Sam              13 Ridgetop               41.09      55.24        
 -- Peterman, Alex            13 CCV                    38.81         DQ        
N - Division  
  1 Williams, Weston          13 Ridgetop                  NT      39.58 R      
  2 Armstrong, Grant          13 CCV                    42.91      44.73 QUA    
  3 Burnside, Matthew         13 Ridgetop             1:02.80      55.59        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          37.66  XX
          40.75  X
          42.51  R
          49.50  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Ascoli, Joseph            14 CCV                    41.29      41.09 R      
  2 Bowles, Aubrey            13 CCV                    42.51      44.24 QUA    
  3 Davis, Jack               13 Ridgetop               42.51      44.61 QUA    
  4 Williams, Weston          13 Ridgetop               42.51      44.94 QUA    
  5 Logan, Luke               13 Ridgetop               42.51      46.34 QUA    
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:23.68  XX
        1:30.55  X
        1:38.22  QUA
        1:38.22  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bowles, Knight            13 CCV                  1:38.22    1:31.29 QUA    
  2 Cohn, Logan               13 Ridgetop             1:38.22    1:37.63 QUA    
  3 Armstrong, Grant          13 CCV                  1:38.22    1:41.01        
  4 Frantz, Tristan           14 Ridgetop             1:38.22    1:48.12        
  5 Harless, Sam              13 Ridgetop             1:38.22    2:04.28        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          31.56  XX
          34.62  X
          38.95  R
          45.03  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frantz, Tristan           14 Ridgetop               34.90      35.31 R      
  2 Bowles, Aubrey            13 CCV                    38.85      36.90 R      
  3 Cohn, Logan               13 Ridgetop               38.95      40.31 QUA    
  4 Logan, Luke               13 Ridgetop               38.95      44.17 QUA    
 
Boys 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:12.46  XX
        1:18.94  X
        1:29.48  QUA
        1:29.48  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Bowles, Knight            13 CCV                  1:17.73    1:20.66 QUA    
R - Division  
  1 Peterman, Alex            13 CCV                  1:29.47    1:28.82 QUA    
  2 Davis, Jack               13 Ridgetop             1:29.48    1:32.38        
 -- Prideaux, Henry           14 Ridgetop             1:29.48         DQ        
N - Division  
  1 Hawkins, Lane             14 CCV                  1:44.73    1:33.56        
  2 Burnside, Matthew         13 Ridgetop             2:09.43    2:00.16        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          26.16  XX
          27.70  X
          29.78  R
          34.15  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wiley, Thomas             16 CCV                    26.06      26.49 X      
X - Division  
  1 Branch, Thomas            17 CCV                    27.50      27.36 X      
  2 Holland, Hank             16 Ridgetop               26.72      27.53 X      
R - Division  
  1 Prideaux, Charles         18 Ridgetop               27.80      27.84 R      
  2 Akin, Zach                15 CCV                    29.52      28.79 R      
  3 Strait, Joseph            16 Ridgetop               29.75      29.56 R      
  4 Piland, Jack              16 CCV                    29.21      29.92 QUA    
  5 Green, Mitchell           18 Ridgetop               29.78      30.27 QUA    
  6 White, William            18 CCV                    28.99      30.88 QUA    
N - Division  
  1 Wiley, Henry              15 CCV                    30.08      30.16 QUA    
  2 Green, Jeffrey            15 Ridgetop               31.64      31.96 QUA    
  3 Davis, Frederic           17 CCV                    31.28      32.81 QUA    
  4 Logan, Andy               15 Ridgetop               37.09      39.22        
  5 Brennan, Chris            15 CCV                       NT      42.00        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          58.14  XX
        1:01.56  X
        1:07.43  QUA
        1:07.43  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Stevenson, Ian            17 Ridgetop               59.12    1:01.97 QUA    
R - Division  
  1 Coker, Will               15 Ridgetop             1:05.10    1:03.22 QUA    
  2 White, Joseph             16 CCV                  1:07.43    1:08.91        
  3 Coleman, Emmett           17 CCV                  1:07.43    1:11.41        
  4 Johnson, Christopher      17 CCV                  1:07.43    1:11.75        
  5 Smith, Brandon            16 Ridgetop             1:07.43    1:12.81        
  6 Carr, Harrison            18 Ridgetop             1:07.43    1:28.63        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          30.84  XX
          32.78  X
          36.80  R
          42.21  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Stevenson, Ian            17 Ridgetop               31.17      32.94 R      
R - Division  
  1 Wiley, Henry              15 CCV                    33.19      32.20 X+     
  2 Branch, Thomas            17 CCV                    34.59      32.59 X+     
  3 Coker, Will               15 Ridgetop               34.26      32.80 R      
  4 Akin, Zach                15 CCV                    36.06      33.91 R      
  5 Green, Jeffrey            15 Ridgetop               36.80      48.32        
 -- Strait, Joseph            16 Ridgetop               36.80         DQ        
N - Division  
  1 Smith, Brandon            16 Ridgetop               38.58      36.63 R+     
  2 Horne, William            17 CCV                    37.73      39.50 QUA    
  3 White, Joseph             16 CCV                    38.78      41.16 QUA    
  4 Piland, Jack              16 CCV                    38.66      41.86 QUA    
  5 Johnson, Christopher      17 CCV                    40.03      42.99        
  6 White, William            18 CCV                    43.48      45.27        
  7 Carr, Harrison            18 Ridgetop               44.35      46.83        
 -- Davis, Frederic           17 CCV                    45.47         DQ        
 -- Brennan, Chris            15 CCV                       NT         DQ        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          34.77  XX
          36.77  X
          40.20  R
          45.73  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Armstrong, Charles        15 CCV                    34.09      34.66 XX     
  2 Holland, Hank             16 Ridgetop               34.39      35.25 X      
R - Division  
  1 Akin, Zach                15 CCV                    40.20      40.65 QUA    
  2 Logan, Andy               15 Ridgetop               40.20      43.24 QUA    
  3 Piland, Jack              16 CCV                    40.20      43.66 QUA    
  4 Gilliam, Christopher      16 Ridgetop               40.20      46.02        
  5 Carr, Harrison            18 Ridgetop               40.20      50.95        
  6 Horne, William            17 CCV                    40.20      52.01        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:17.27  XX
        1:21.70  X
        1:26.47  QUA
        1:26.47  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wiley, Thomas             16 CCV                  1:16.95    1:18.28 X      
R - Division  
  1 Branch, Thomas            17 CCV                  1:25.14    1:21.18 X+     
  2 Coker, Will               15 Ridgetop             1:24.57    1:27.22        
  3 Prideaux, Charles         18 Ridgetop             1:26.47    1:28.01        
  4 Green, Mitchell           18 Ridgetop             1:26.47    1:36.00        
  5 White, William            18 CCV                  1:26.47    1:36.95        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          29.06  XX
          30.42  X
          33.44  R
          38.29  QUA
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Stevenson, Ian            17 Ridgetop               28.47      29.82 X      
  2 Armstrong, Charles        15 CCV                    28.82      30.15 X      
R - Division  
  1 Wiley, Thomas             16 CCV                    31.13      30.69 R      
  2 Gilliam, Christopher      16 Ridgetop               33.44      33.90 QUA    
  3 White, Joseph             16 CCV                    31.84      33.99 QUA    
  4 Smith, Brandon            16 Ridgetop               33.44      36.49 QUA    
  5 Green, Mitchell           18 Ridgetop               33.44      37.03 QUA    
  6 Horne, William            17 CCV                    33.44      42.84        
 
Boys 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:06.52  XX
        1:10.82  X
        1:19.01  QUA
        1:19.01  R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Armstrong, Charles        15 CCV                  1:06.07    1:13.46 QUA    
X - Division  
  1 Holland, Hank             16 Ridgetop             1:08.44    1:16.31 QUA    
R - Division  
  1 Prideaux, Charles         18 Ridgetop             1:15.48    1:15.19 QUA    
  2 Wiley, Henry              15 CCV                  1:17.90    1:25.75        
  3 Green, Jeffrey            15 Ridgetop             1:19.01    1:32.94        
  4 Davis, Frederic           17 CCV                  1:19.01    1:38.74        
N - Division  
  1 Gilliam, Christopher      16 Ridgetop             1:25.37    1:22.34        
  2 Johnson, Christopher      17 CCV                  1:21.13    1:24.09        
  3 Strait, Joseph            16 Ridgetop             1:28.06    1:26.58        
  4 Coleman, Emmett           17 CCV                  1:26.77    1:28.97        
  5 Logan, Andy               15 Ridgetop             1:37.42    1:35.95        
 
Mixed 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Country Club of Virginia  'A'                     1:30.25    1:28.84        
     1) Rose, Carley W8                 2) Hawkins, Mary-Stuart W8        
     3) Neese, Jack M8                  4) Barnes, Addison W8             
  2 Ridgetop  'A'                                     1:32.23    1:33.60        
     1) Schwartz, Cameron W8            2) Prusek, Owen M8                
     3) Winters, Reid M8                4) Sleman, Molly W8               
  3 Ridgetop  'B'                                     1:50.56    1:52.87        
     1) Southall, Keagan W8             2) Sutten, William M8             
     3) Jones, Reed M7                  4) Garrett, Madeleine W8          
  4 Country Club of Virginia  'B'                     1:54.29    1:54.74        
     1) Parker, Blair W7                2) Williams, Julia Hunter W8      
     3) Ewing, Field M8                 4) Stalker, Carson M7             
  5 Country Club of Virginia  'C'                     2:04.06    2:09.12        
     1) White, Ford M8                  2) Childress, Lilly W7            
     3) Bayler, Annabel W8              4) Hall, Claiborne M7             
 -- Ridgetop  'C'                                     2:04.97         DQ        
     1) Ayers, Ellery W7                2) Sundberg, Paul M8              
     3) Kreutzer, Thomas M8             4) Spalding, Betsy W7             
 -- Country Club of Virginia  'D'                     2:22.50        XDQ        
     1) Witthoefft, Charlie M6          2) Peace, Camden W7               
     3) Williams, Holt W7               4) Powell, Mary Caroline W7       
 
Mixed 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Country Club of Virginia  'A'                     2:48.51    2:53.64        
     1) Wishnack, John M10              2) Kantner, Emily W10             
     3) Little, Bella W9                4) Siewers, Sally W10             
  2 Ridgetop  'A'                                     3:02.54    3:05.66        
     1) Pascual, Norah W9               2) Hart, Anne Claire W9           
     3) Phaup, Turner M10               4) Guise, Matthew M9              
  3 Country Club of Virginia  'C'                     3:13.27    3:16.69        
     1) Barnes, Carly W9                2) Hilbert, Janie W10             
     3) Shannon, Piper W9               4) Benson, Taylor M10             
  4 Ridgetop  'B'                                     3:23.03    3:24.83        
     1) Prusek, Miles M10               2) Cassidy, Aidan M9              
     3) Gresham, Elise W10              4) Post, Ella W10                 
  5 Ridgetop  'C'                                     3:29.33    3:33.95        
     1) Winters, Nate M10               2) Cullop, Madeleine W9           
     3) Shepherd, Mason M10             4) Bradshaw, Madison W10          
 -- Country Club of Virginia  'D'                     3:22.68   X3:25.56        
     1) Ascoli, Andrew M10              2) McDowell, Charlotte-Reade W9   
     3) Hilbert, Luke M10               4) Sleeker, Anna W9               
 -- Country Club of Virginia  'B'                     3:00.37         DQ        
     1) Ramsey, Sulli W10               2) Stalker, Campbell M10          
     3) Bowles, Meg W9                  4) Hudson, Adell W10              
 
Mixed 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Country Club of Virginia  'A'                     2:25.47    2:25.24        
     1) Boyd, Jamie M12                 2) Armstrong, Anna W11            
     3) Bowles, Tee M12                 4) DeRosier, Olivia W11           
  2 Country Club of Virginia  'B'                     2:34.98    2:37.05        
     1) Neese, Sarah Beth W11           2) Neese, Hudson M11              
     3) Storey, Lucy W12                4) Barnes, Jack M11               
  3 Ridgetop  'A'                                     2:38.33    2:41.76        
     1) Kurz, William M11               2) Hart, Roger M12                
     3) Phaup, Grace W12                4) Davis, Ella W11                
  4 Country Club of Virginia  'C'                     2:47.16    2:50.84        
     1) Redmond, Mary Stewart W12       2) Hawkins, Tripp W11             
     3) Storey, Daisy W11               4) Gates, Ellie W12               
  5 Ridgetop  'B'                                     2:54.46    2:55.90        
     1) Sleman, Christian M11           2) Speck, Millie W11              
     3) Schwartz, Hayden M11            4) Payne, Ann Haden W11           
  6 Ridgetop  'C'                                     3:05.68    3:06.27        
     1) Grice, Isabella W11             2) Coker, Ben M11                 
     3) Guise, Davis M11                4) Cassidy, Maddie W12            
 -- Country Club of Virginia  'D'                     2:54.55   X3:07.36        
     1) Willett, Hi M11                 2) Grymes, Lucy W12               
     3) O'Keefe, Jay M12                4) Aaronson, Taylor W11           
 
Mixed 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Country Club of Virginia  'A'                     2:18.77    2:15.88        
     1) Bowles, Aubrey M13              2) Hester, Ginnie W14             
     3) Bowles, Maddie W13              4) Bowles, Carrington W14         
  2 Ridgetop  'A'                                     2:20.67    2:21.80        
     1) Andrews, Maddie W14             2) Biltz, Taylor W14              
     3) Farmer, Kate W14                4) Cohn, Logan M13                
  3 Country Club of Virginia  'B'                     2:23.93    2:24.23        
     1) Bowles, Knight M13              2) Bowles, Anne W14               
     3) Wishnack, Charlotte W13         4) Ascoli, Joseph M14             
  4 Country Club of Virginia  'C'                     2:32.94    2:33.06        
     1) Rogers, Ellie W13               2) Mauck, Cary W14                
     3) Armstrong, Grant M13            4) Peterman, Alex M13             
  5 Ridgetop  'B'                                     2:31.33    2:37.96        
     1) Payne, Carter W14               2) Speck, Lucie W13               
     3) Frantz, Tristan M14             4) Williams, Weston M13           
 -- Country Club of Virginia  'D'                     2:36.31   X2:38.38        
     1) Aaronson, Kate W13              2) Hawkins, Lane M14              
     3) Redmond, Anastasia W13          4) Engel, Isabelle W13            
 
Mixed 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                     2:04.76    2:06.77        
     1) Stevenson, Ian M17              2) Holland, Hank M16              
     3) Trenz, Zoe W17                  4) Biltz, Schuyler W16            
  2 Country Club of Virginia  'A'                     2:06.31    2:10.02        
     1) Gullquist, Haley W18            2) Armstrong, Charles M15         
     3) McCarthy, Katie W15             4) Wiley, Thomas M16              
  3 Country Club of Virginia  'B'                     2:13.14    2:14.24        
     1) Hanson, Grace W15               2) Branch, Thomas M17             
     3) McCarthy, Mary W18              4) Akin, Zach M15                 
  4 Ridgetop  'B'                                     2:16.62    2:19.04        
     1) Melvin, Frances W16             2) Prideaux, Charles M18          
     3) Coker, Will M15                 4) Ogden, Ryley W17               
  5 Ridgetop  'C'                                     2:22.68    2:26.47        
     1) Gilliam, Christopher M16        2) Boykin, Caroline W16           
     3) Gilliam, Anna W18               4) Smith, Brandon M16             
  6 Country Club of Virginia  'C'                     2:19.18    2:27.00        
     1) Alvis, Riley W17                2) White, Joseph M16              
     3) Angle, Ellie W16                4) Johnson, Christopher M17       
 -- Country Club of Virginia  'D'                     2:46.81   X2:53.74        
     1) Lewis, Mary Pace W17            2) Young, Rachel W18              
     3) Johnson, Lucy W15               4) Fox, Anne Pearson W18          
 
                    Combined Team Scores - Through Event 84                    
 
  1. Country Club of Virginia           1742   2. Ridgetop                           1261