HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/13/17
                             17 LSRC@RT - 6/11/17                              
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.54  XX
          19.88  X
          23.59  R
          28.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 DeVries, Ryan              8 LSRC                             22.54 R      
  2 Hart, Charlotte            6 Ridgetop                         26.91 QUA    
  3 Budwell, AnneCarter        7 Ridgetop                         27.50 QUA    
  4 Nuckols, Cheyenne          6 LSRC                             27.62 QUA    
  5 Moore, Sofia               8 Ridgetop                         29.15        
  6 Preble, Margaret           7 LSRC                             34.65        
N - Division  
  1 Hayes, Charlotte           8 LSRC                             22.31 R+     
  2 Capers, Kaitlyn            8 LSRC                             25.53 QUA    
  3 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         25.62 QUA+   
  4 Brown, Claire              8 Ridgetop                         28.12 QUA    
  5 Corby, Caitlin             8 Ridgetop                         31.16        
  6 Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                         32.66        
  7 Cuce, Elianna              8 Ridgetop                         33.06        
  8 Roberts, Charley           7 Ridgetop                         36.28        
  9 Hufnell, Rosemary          6 LSRC                             41.44        
 10 Joseph, Lily               6 LSRC                             43.18        
 11 Rios, Emma                 7 LSRC                             44.75        
 12 Schrinel, Molly            5 Ridgetop                         49.84        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.43  XX
          24.05  X
          27.60  R
          32.75  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         27.31 R      
  2 Bowman, Jane               8 Ridgetop                         29.75 QUA    
  3 Nuckols, Cheyenne          6 LSRC                             32.13 QUA    
  4 Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                         36.57        
  5 Rios, Emma                 7 LSRC                             43.63        
  6 Preble, Margaret           7 LSRC                             51.28        
N - Division  
  1 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         29.91 QUA    
  2 Capers, Kaitlyn            8 LSRC                             31.34 QUA    
  3 Budwell, AnneCarter        7 Ridgetop                         35.38        
  4 Moore, Sofia               8 Ridgetop                         37.19        
  5 Hart, Charlotte            6 Ridgetop                         37.83        
  6 Brown, Claire              8 Ridgetop                         38.91        
  7 Joseph, Lily               6 LSRC                             39.68        
  8 Corby, Caitlin             8 Ridgetop                         41.03        
  9 Schrinel, Molly            5 Ridgetop                         42.25        
 10 Cuce, Elianna              8 Ridgetop                         45.78        
 11 Roberts, Charley           7 Ridgetop                         47.31        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          24.60  XX
          26.70  X
          29.95  R
          35.36  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 DeVries, Ryan              8 LSRC                             26.86 R      
  2 Hayes, Charlotte           8 LSRC                             33.25 QUA    
  3 Nuckols, Cheyenne          6 LSRC                             36.32        
  4 Bowman, Jane               8 Ridgetop                         38.03        
  5 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         40.06        
 -- Fredrick, Olivia           7 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          21.37  XX
          23.44  X
          27.63  R
          33.78  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVries, Ryan              8 LSRC                             27.81 QUA    
  2 Hayes, Charlotte           8 LSRC                             32.22 QUA    
  3 Torrence, Carter           7 Ridgetop                         36.35        
  4 Friday, Mary Claire        7 Ridgetop                         38.79        
 -- Bowman, Jane               8 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.24  XX
          37.26  X
          42.67  R
          47.93  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         38.62 R      
  2 Norton, Vivian            10 Ridgetop                         42.19 R      
  3 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                         47.34 QUA    
  4 Biernot, Kyra              9 LSRC                             50.00        
  5 Pontier, Olivia           10 LSRC                             51.27        
  6 Keener, Evie               9 LSRC                             56.35        
N - Division  
  1 McKinney, Kristin         10 LSRC                             44.44 QUA+   
  2 Torrence, Riley           10 Ridgetop                         47.37 QUA+   
  3 Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                         50.07        
  4 Brickhouse, May           10 Ridgetop                         51.72        
  5 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                         53.74        
  6 Carreras, Kathryn          9 LSRC                             53.81        
  7 Kates-Tate, Nolyn         10 LSRC                             54.00        
  8 Cimino, Electra            9 Ridgetop                         58.28        
  9 Evans, Kyra                9 Ridgetop                       1:01.06        
 10 Roberts, Lily              9 Ridgetop                       1:01.25        
 11 Cordo, Katie              10 Ridgetop                       1:01.34        
 12 Budwell, Katherine         9 Ridgetop                       1:08.06        
 13 Wiznerowicz, Miranda      10 LSRC                           1:18.00        
 14 Hulcher, Audrey            9 Ridgetop                       1:26.48        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.10  XX
          44.04  X
          50.68  R
          58.47  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Wells, Emmi               10 LSRC                             43.16 X+     
  2 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         48.09 R      
  3 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         49.62 R      
  4 Kates-Tate, Nolyn         10 LSRC                             59.94        
 -- Brickhouse, May           10 Ridgetop                            DQ        
 -- Wiznerowicz, Miranda      10 LSRC                                DQ        
N - Division  
  1 Biernot, Kyra              9 LSRC                             51.84 QUA    
  2 Carreras, Kathryn          9 LSRC                             54.21 QUA    
  3 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                         55.22 QUA+   
  4 Cuevas, Aubrey            10 Ridgetop                         57.28 QUA    
  5 Norton, Vivian            10 Ridgetop                         59.22        
  6 Pontier, Olivia           10 LSRC                           1:00.94        
  7 Roberts, Lily              9 Ridgetop                       1:01.15        
  8 Torrence, Riley           10 Ridgetop                       1:01.31        
  9 Garrett, Madeleine         9 Ridgetop                       1:06.81        
 10 Stoudt, Natalie           10 Ridgetop                       1:07.81        
 11 Cimino, Electra            9 Ridgetop                       1:17.40        
 12 Cordo, Katie              10 Ridgetop                       1:17.75        
 13 Budwell, Katherine         9 Ridgetop                       1:23.30        
 -- Keener, Evie               9 LSRC                                DQ        
 -- Evans, Kyra                9 Ridgetop                            DQ        
 -- Hulcher, Audrey            9 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          46.96  XX
          50.02  X
          55.86  R
        1:02.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         46.25 XX+    
  2 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         52.21 R      
  3 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                         58.53 QUA    
  4 Wiznerowicz, Miranda      10 LSRC                           1:17.16        
  5 Biernot, Kyra              9 LSRC                           1:17.31        
 -- Keener, Evie               9 LSRC                                DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          40.02  XX
          43.59  X
          50.59  R
          59.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                         44.53 R      
  2 Sleman, Molly              9 Ridgetop                         46.25 R      
  3 Wells, Emmi               10 LSRC                             47.44 R      
  4 McKinney, Kristin         10 LSRC                             56.78 QUA    
  5 Cullop, Madeleine         10 Ridgetop                         58.78 QUA    
 -- Pontier, Olivia           10 LSRC                                DQ        
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:28.76  XX
        1:35.77  X
        1:52.75  QUA
        1:52.75  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hart, Anne Claire         10 Ridgetop                       1:31.13 X+     
  2 Wells, Emmi               10 LSRC                           1:33.82 X+     
  3 Sleman, Molly              9 Ridgetop                       1:34.81 X+     
  4 Schwartz, Cameron          9 Ridgetop                       1:48.87 QUA    
  5 McKinney, Kristin         10 LSRC                           1:50.09 QUA    
  6 Carreras, Kathryn          9 LSRC                           2:09.61        
N - Division  
  1 Fredrick, Stella          10 Ridgetop                       1:49.80 QUA+   
  2 Brickhouse, May           10 Ridgetop                       2:03.19        
 -- Norton, Vivian            10 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.50  XX
          33.00  X
          36.86  R
          40.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Andrewski, Caralyne       12 LSRC                             36.09 R      
  2 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         38.25 QUA    
  3 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         42.03        
  4 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                         43.44        
  5 Degnan, Erin              12 LSRC                             46.90        
  6 Morgan, Alyssa            11 LSRC                             52.90        
N - Division  
  1 Speck, Millie             12 Ridgetop                         38.75 QUA+   
  2 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         39.78 QUA+   
  3 Gresham, Elise            11 Ridgetop                         41.03        
  4 Post, Ella                11 Ridgetop                         41.14        
  5 Walton, Trista            11 Ridgetop                         41.34        
  6 Evans, Laken              11 Ridgetop                         44.40        
  7 McDermott, Elizabeth      12 LSRC                             45.06        
  8 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         46.84        
  9 Link, Alka                11 Ridgetop                         48.22        
 10 Clements, Elizabeth       11 LSRC                             48.34        
 11 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                         49.72        
 12 Hufnell, Eva              11 LSRC                             51.81        
 13 Harris, Katie             11 Ridgetop                         53.37        
 14 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         54.56        
 15 McDermott, Emily          11 LSRC                           1:03.38        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.26  XX
          38.66  X
          44.09  R
          49.60  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         43.85 R      
  2 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                         49.90        
  3 Speck, Millie             12 Ridgetop                         52.06        
  4 McDermott, Elizabeth      12 LSRC                           1:02.43        
  5 Hufnell, Eva              11 LSRC                           1:05.84        
  6 McDermott, Emily          11 LSRC                           1:14.59        
N - Division  
  1 Kennedy, Emma             12 LSRC                             41.88 R+     
  2 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                         47.88 QUA+   
  3 Walton, Trista            11 Ridgetop                         51.37        
  4 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                         51.82        
  5 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         52.53        
  6 Link, Alka                11 Ridgetop                         53.22        
  7 Degnan, Erin              12 LSRC                             54.31        
  8 Post, Ella                11 Ridgetop                         54.97        
  9 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                         55.41        
 10 Evans, Laken              11 Ridgetop                         57.03        
 11 Hulcher, Tolly            11 Ridgetop                         58.43        
 12 Harris, Katie             11 Ridgetop                       1:00.38        
 13 Clements, Elizabeth       11 LSRC                           1:01.00        
 14 Morgan, Alyssa            11 LSRC                           1:09.00        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.55  XX
          44.30  X
          48.99  R
          53.49  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Andrewski, Caralyne       12 LSRC                             46.28 R      
  2 Speck, Millie             12 Ridgetop                         47.90 R      
  3 Sutten, Grace             11 Ridgetop                         51.44 QUA    
  4 Link, Alka                11 Ridgetop                         52.25 QUA    
  5 Degnan, Erin              12 LSRC                             56.84        
  6 McDermott, Elizabeth      12 LSRC                           1:00.12        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          34.96  XX
          37.29  X
          42.94  R
          49.54  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Emma             12 LSRC                             37.42 R      
  2 Grice, Isabella           12 Ridgetop                         46.32 QUA    
  3 Gresham, Elise            11 Ridgetop                         50.28        
  4 Post, Ella                11 Ridgetop                         53.00        
  5 Morgan, Alyssa            11 LSRC                           1:12.10        
 -- Hufnell, Eva              11 LSRC                                DQ        
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.15  XX
        1:23.50  X
        1:36.58  QUA
        1:36.58  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Emma             12 LSRC                           1:23.25 X+     
  2 Andrewski, Caralyne       12 LSRC                           1:32.00 QUA    
  3 Sundberg, Eliza           12 Ridgetop                       1:41.84        
  4 Stoudt, Morgan            12 Ridgetop                       1:48.89        
  5 Clements, Elizabeth       11 LSRC                           1:54.81        
  6 Gresham, Elise            11 Ridgetop                       1:56.06        
N - Division  
  1 Torrence, Ellie           11 Ridgetop                       1:53.63        
  2 Brickhouse, Cara          11 Ridgetop                       1:54.90        
  3 Evans, Laken              11 Ridgetop                       1:56.38        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.07  XX
          31.24  X
          33.75  R
          35.66  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Phaup, Grace              13 Ridgetop                         35.16 QUA    
  2 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                         39.97        
  3 Wiznerowicz, Eva          13 LSRC                             46.53        
  4 Pilc, Susan               13 Ridgetop                         47.28        
N - Division  
  1 Burnside, Camilla         13 Ridgetop                         45.50        
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.61  XX
        1:08.46  X
        1:19.35  QUA
        1:19.35  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                       1:08.75 QUA    
R - Division  
  1 Barnes, Elysia            13 LSRC                           1:11.59 QUA    
 
Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.67  XX
          36.31  X
          40.78  R
          45.00  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                         51.50        
  2 Wiznerowicz, Eva          13 LSRC                             58.60        
  3 Burnside, Camilla         13 Ridgetop                       1:01.22        
N - Division  
  1 Pilc, Susan               13 Ridgetop                       1:08.91        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.41  XX
          42.67  X
          44.97  R
          48.16  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                         42.72 R      
R - Division  
  1 Wiznerowicz, Eva          13 LSRC                             54.72        
  2 Cassidy, Maddie           13 Ridgetop                         57.94        
 
Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          33.02  XX
          34.83  X
          38.70  R
          43.43  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Barnes, Elysia            13 LSRC                             35.41 R      
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                         39.47 QUA    
  3 Burnside, Camilla         13 Ridgetop                       1:05.09        
  4 Pilc, Susan               13 Ridgetop                       1:09.59        
 
Girls 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:14.08  XX
        1:18.35  X
        1:31.03  QUA
        1:31.03  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Speck, Lucie              14 Ridgetop                       1:18.12 X      
R - Division  
  1 Barnes, Elysia            13 LSRC                           1:18.04 X+     
  2 Phaup, Grace              13 Ridgetop                       1:28.63 QUA    
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.54  XX
          30.66  X
          32.42  R
          34.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Pryor, Allison            18 LSRC                             32.94 QUA    
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                         29.47 XX+    
  2 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         32.00 R      
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         32.06 R      
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         33.37 QUA    
  3 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                         35.41        
  4 Yeatts, Morgan            16 LSRC                             37.85        
  5 Womack, Jordan            18 LSRC                             41.37        
N - Division  
  1 Butt, Cassidy             16 LSRC                             32.25 R      
  2 Womack, Morgan            15 LSRC                             36.63        
  3 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                         39.75        
  4 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                         49.34        
  5 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:01.35        
  6 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       1:04.59        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:05.13  XX
        1:08.26  X
        1:10.96  QUA
        1:10.96  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wilson, Hallie            15 LSRC                           1:03.82 XX     
  2 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                       1:06.91 X      
X - Division  
  1 King, Hannah              15 LSRC                           1:07.59 X      
  2 Britton, Madelyn          15 LSRC                           1:09.79 QUA    
R - Division  
  1 Melvin, Frances           17 Ridgetop                       1:12.37        
  2 Milley, Jaqueline         16 Ridgetop                       1:23.19        
  3 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                       1:30.22        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          34.24  XX
          35.91  X
          39.12  R
          43.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Pryor, Allison            18 LSRC                             35.54 X      
X - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                         34.34 X      
  2 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         35.44 X      
  3 King, Hannah              15 LSRC                             36.03 R      
R - Division  
  1 Butt, Cassidy             16 LSRC                             37.59 R      
  2 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                         40.44 QUA    
  3 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                         44.12        
  4 Womack, Morgan            15 LSRC                             44.84        
  5 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         46.66        
  6 Womack, Jordan            18 LSRC                             53.97        
N - Division  
  1 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                         56.97        
  2 Ogden, Ariel              16 Ridgetop                       1:05.19        
  3 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:08.00        
 -- Milley, Jaqueline         16 Ridgetop                            DQ        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          39.30  XX
          41.74  X
          43.81  R
          45.94  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                         41.15 X      
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         42.28 R      
R - Division  
  1 Yeatts, Morgan            16 LSRC                             47.25        
  2 Womack, Jordan            18 LSRC                             49.12        
  3 Womack, Morgan            15 LSRC                             49.69        
  4 Weidhaas, Geneva          17 Ridgetop                         54.28        
  5 Milley, Jaqueline         16 Ridgetop                         57.78        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.41  XX
        1:30.66  X
        1:34.41  QUA
        1:34.41  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Britton, Madelyn          15 LSRC                           1:29.75 X      
R - Division  
  1 Boykin, Caroline          17 Ridgetop                       1:39.56        
 
Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          32.29  XX
          34.18  X
          37.03  R
          41.35  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Biltz, Schuyler           17 Ridgetop                         32.81 X      
X - Division  
  1 Wilson, Hallie            15 LSRC                             31.94 XX+    
  2 King, Hannah              15 LSRC                             34.15 X      
  3 Pryor, Allison            18 LSRC                             34.16 X      
  4 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                         36.16 R      
R - Division  
  1 Melvin, Frances           17 Ridgetop                         37.41 QUA    
  2 Pilc, Emily               17 Ridgetop                         38.90 QUA    
  3 Butt, Cassidy             16 LSRC                             39.79 QUA    
  4 Yeatts, Morgan            16 LSRC                             42.35        
  5 Ogden, Kristine           16 Ridgetop                       1:09.44        
 
Girls 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:13.35  XX
        1:17.84  X
        1:26.91  QUA
        1:26.91  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Wilson, Hallie            15 LSRC                           1:12.94 XX     
X - Division  
  1 Biltz, Taylor             15 Ridgetop                       1:15.71 X      
  2 Britton, Madelyn          15 LSRC                           1:17.84 X      
R - Division  
  1 Andrews, Maddie           15 Ridgetop                       1:20.16 QUA    
  2 Melvin, Frances           17 Ridgetop                       1:22.62 QUA    
  3 Ogden, Ryley              18 Ridgetop                       1:23.22 QUA    
N - Division  
  1 Hinkle, Ellie             18 Ridgetop                       1:40.90        
  2 Weidhaas, Claire          17 Ridgetop                       2:03.22        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          18.51  XX
          19.59  X
          23.07  R
          28.29  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         25.19 QUA    
  2 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         27.59 QUA    
  3 Jimenez, Oliver            8 LSRC                             27.81 QUA    
  4 Friday, Bennett            7 Ridgetop                         28.32        
  5 Fullerton, Jay             7 LSRC                             34.72        
  6 Lawton, Christopher        7 LSRC                             38.59        
N - Division  
  1 Keener, Ethan              8 LSRC                             26.03 QUA+   
  2 Hingst, Matthew            7 Ridgetop                         26.54 QUA    
  3 Candela, Nicolo            8 LSRC                             28.38        
  4 Schrinel, Abram            8 Ridgetop                         30.31        
  5 Gwizdala, Noah             7 LSRC                             30.96        
  6 Clements, Kyle             8 LSRC                             33.94        
  7 Hayes, Cayden              5 LSRC                             35.15        
  8 Johnson, Malik             7 LSRC                             41.62        
  9 Lysak, Sawyer              7 Ridgetop                         43.72        
 10 Kreutzer, Nat              7 Ridgetop                         54.53        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          22.30  XX
          24.16  X
          27.50  R
          33.32  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         26.16 R      
  2 Grice, Linos               8 Ridgetop                         30.12 QUA    
  3 Schwartz, Kyle             7 Ridgetop                         30.13 QUA    
  4 Candela, Nicolo            8 LSRC                             33.88        
  5 Keener, Ethan              8 LSRC                             34.16        
  6 Lawton, Christopher        7 LSRC                             44.85        
N - Division  
  1 Hingst, Matthew            7 Ridgetop                         30.72 QUA    
  2 Jebo, Thomas               8 Ridgetop                         31.72 QUA+   
  3 Schrinel, Abram            8 Ridgetop                         33.47        
  4 Jimenez, Oliver            8 LSRC                             34.34        
  5 Hayes, Cayden              5 LSRC                             37.10        
  6 Kreutzer, Nat              7 Ridgetop                         38.93        
  7 Johnson, Malik             7 LSRC                             42.62        
  8 Fullerton, Jay             7 LSRC                             42.90        
  9 Lysak, Sawyer              7 Ridgetop                         45.21        
 10 Friday, Bennett            7 Ridgetop                         47.81        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          25.79  XX
          27.57  X
          29.69  R
          35.02  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Jimenez, Oliver            8 LSRC                             29.62 R      
  2 Grice, Linos               8 Ridgetop                         35.35        
  3 Clements, Kyle             8 LSRC                             36.34        
 -- Fullerton, Jay             7 LSRC                                DQ        
 -- Jones, Reed                8 Ridgetop                            DQ        
 -- Hingst, Matthew            7 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          22.00  XX
          24.08  X
          27.41  R
          33.48  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Reed                8 Ridgetop                         31.20 QUA    
 -- Grice, Linos               8 Ridgetop                            DQ        
 -- Hayes, Cayden              5 LSRC                                DQ        
 -- Jebo, Thomas               8 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          35.31  XX
          37.61  X
          43.07  R
          47.12  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wharton, Conner            9 LSRC                             43.62 QUA    
  1 Hingst, Andy               9 Ridgetop                         43.62 QUA    
  3 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                         44.90 QUA    
  4 Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                         55.53        
  5 Jimenez, Maximilian       10 LSRC                           1:00.15        
 -- Parker, Kanyon            10 LSRC                                DQ        
N - Division  
  1 Schooler, Brennan          9 LSRC                             43.87 QUA    
  2 Cardot, Henry              9 LSRC                             44.28 QUA    
  3 Boanca, Matei             10 LSRC                             44.54 QUA+   
  4 Joseph, Noah               9 LSRC                             45.44 QUA    
  5 Lawton, Ben               10 LSRC                             46.19 QUA    
  6 Carter, Riley              9 LSRC                             46.71 QUA    
  7 Roberts, Nathanael         9 Ridgetop                         54.81        
  8 Cheek, Aidan               9 LSRC                           1:01.29        
  9 Rios, Eddie                9 LSRC                           1:01.59        
 10 Degnan, Keller             9 LSRC                           1:06.78        
 11 Segneri, James             9 LSRC                           1:17.03        
 12 Hapgood, Charlie           9 LSRC                           1:35.25        
 13 Hancock, Dominik           9 LSRC                           1:50.37        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          41.33  XX
          45.02  X
          52.37  R
          59.14  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Winters, Reid              9 Ridgetop                         55.41 QUA    
  2 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                         55.81 QUA    
  3 Schooler, Brennan          9 LSRC                             58.37 QUA    
  4 Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                       1:08.25        
  5 Cheek, Aidan               9 LSRC                           1:17.50        
  6 Degnan, Keller             9 LSRC                           1:35.37        
N - Division  
  1 Boanca, Matei             10 LSRC                             52.62 QUA    
  2 Carter, Riley              9 LSRC                             55.09 QUA    
  3 Lawton, Ben               10 LSRC                             55.97 QUA    
  4 Hingst, Andy               9 Ridgetop                         57.43 QUA    
  5 Sutten, William            9 Ridgetop                       1:08.03        
  6 Rios, Eddie                9 LSRC                           1:08.44        
  7 Hapgood, Charlie           9 LSRC                           1:14.44        
  8 Parker, Kanyon            10 LSRC                           1:23.47        
 -- Segneri, James             9 LSRC                                DQ        
 -- Jimenez, Maximilian       10 LSRC                                DQ        
 -- Roberts, Nathanael         9 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          48.27  XX
          51.33  X
          56.20  R
        1:02.68  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                         48.66 X      
R - Division  
  1 Guise, Matthew            10 Ridgetop                         53.80 R      
  2 Joseph, Noah               9 LSRC                             58.75 QUA    
  3 Sutten, William            9 Ridgetop                       1:01.87 QUA    
  4 Jimenez, Maximilian       10 LSRC                           1:02.78        
  5 Wharton, Conner            9 LSRC                           1:08.79        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          41.75  XX
          46.24  X
          51.89  R
        1:00.22  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cardot, Henry              9 LSRC                             47.28 R      
  2 Guise, Matthew            10 Ridgetop                         48.47 R      
  3 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                         49.03 R      
  4 Winters, Reid              9 Ridgetop                         55.25 QUA    
  5 Wharton, Conner            9 LSRC                             57.44 QUA    
  6 Lawton, Ben               10 LSRC                           1:06.63        
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:30.83  XX
        1:38.07  X
        1:52.14  QUA
        1:52.14  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cassidy, Aidan            10 Ridgetop                       1:38.50 QUA    
  2 Cardot, Henry              9 LSRC                           1:38.85 QUA    
  3 Guise, Matthew            10 Ridgetop                       1:43.52 QUA    
  4 Schooler, Brennan          9 LSRC                           1:54.78        
  5 Joseph, Noah               9 LSRC                           1:55.16        
  6 Winters, Reid              9 Ridgetop                       1:57.72        
N - Division  
  1 Sundberg, Paul             9 Ridgetop                       2:03.85        
  2 Sutten, William            9 Ridgetop                       2:10.87        
 -- Kreutzer, Thomas           9 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          31.31  XX
          33.42  X
          37.01  R
          41.33  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Hollinger, Jace           11 LSRC                             33.81 R      
  2 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         35.50 R      
  3 Guise, Davis              12 Ridgetop                         35.57 R      
  4 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         39.53 QUA    
  5 Wharton, Collin           12 LSRC                             42.90        
  6 Lawton, Adam              11 LSRC                             52.15        
N - Division  
  1 Jones, Floyd              11 Ridgetop                         39.63 QUA+   
  2 Andrews, Owen             11 Ridgetop                         40.06 QUA    
  3 Winters, Nate             11 Ridgetop                         41.57        
  4 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         41.87        
  5 Spalding, Carter          11 Ridgetop                         42.22        
  6 Miser, Landon             12 LSRC                             48.75        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          36.49  XX
          39.82  X
          45.43  R
          52.53  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         34.81 XX+    
R - Division  
  1 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         39.90 R      
  2 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                         41.78 R      
  3 Coker, Ben                12 Ridgetop                         45.32 R      
  4 Miser, Landon             12 LSRC                           1:05.90        
 -- Womack, Daniel            12 LSRC                                DQ        
N - Division  
  1 Guise, Davis              12 Ridgetop                         45.28 R+     
  2 Winters, Nate             11 Ridgetop                         47.72 QUA    
  3 Andrews, Owen             11 Ridgetop                         50.09 QUA    
  4 Phaup, Turner             11 Ridgetop                         50.22 QUA    
  5 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         53.78        
  6 Spalding, Carter          11 Ridgetop                         56.93        
 -- Jones, Floyd              11 Ridgetop                            DQ        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          41.99  XX
          45.14  X
          49.84  R
          56.11  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Coker, Ben                12 Ridgetop                         44.69 X+     
  2 Hollinger, Jace           11 LSRC                             45.35 R      
  3 Womack, Daniel            12 LSRC                             47.72 R      
  4 Sleman, Christian         12 Ridgetop                         47.81 R      
  5 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         48.50 R      
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          35.03  XX
          38.71  X
          44.44  R
          52.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                         32.62 XX+    
R - Division  
  1 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                         38.12 X+     
  2 Guise, Davis              12 Ridgetop                         42.28 R      
  3 Hollinger, Jace           11 LSRC                             44.18 R      
  4 Shepherd, Mason           11 Ridgetop                         50.94 QUA    
  5 Wharton, Collin           12 LSRC                             59.72        
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:18.93  XX
        1:26.17  X
        1:37.84  QUA
        1:37.84  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Kurz, William             12 Ridgetop                       1:14.03 XX+    
R - Division  
  1 Schwartz, Hayden          12 Ridgetop                       1:28.16 QUA    
  2 Womack, Daniel            12 LSRC                           1:30.18 QUA    
  3 Sleman, Christian         12 Ridgetop                       1:31.41 QUA    
  4 Coker, Ben                12 Ridgetop                       1:32.47 QUA    
  5 Wharton, Collin           12 LSRC                           1:54.57        
N - Division  
  1 Roberts, Tommy            12 Ridgetop                       1:36.85 QUA+   
  2 Winters, Nate             11 Ridgetop                       1:46.31        
  3 Jones, Floyd              11 Ridgetop                       1:49.34        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          27.98  XX
          29.72  X
          31.78  R
          34.73  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                         29.50 X+     
  2 Williams, Weston          14 Ridgetop                         31.25 R      
  3 Major, Michael            14 LSRC                             31.47 R      
  4 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         33.12 QUA    
  5 Candela, Gianluca         13 LSRC                             41.78        
  6 Golden, Tyler             13 LSRC                             45.81        
N - Division  
  1 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         36.22        
  2 Link, Rowen               14 Ridgetop                         36.67        
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                         39.88        
  4 Burnside, Matthew         14 Ridgetop                         40.06        
  5 Harris, Luke              13 Ridgetop                         41.40        
  6 Callahan, Isaac           14 LSRC                             55.87        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:01.88  XX
        1:07.50  X
        1:19.56  QUA
        1:19.56  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Andrewski, Trevor         14 LSRC                             58.75 XX     
R - Division  
  1 Davis, Jack               14 Ridgetop                       1:13.94 QUA    
  2 Harless, Sam              14 Ridgetop                       1:24.91        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          32.80  XX
          35.63  X
          39.87  R
          44.99  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                         36.28 R      
  2 Lanois, Colter            14 Ridgetop                         37.65 R      
  3 Major, Michael            14 LSRC                             42.35 QUA    
  4 Hart, Roger               13 Ridgetop                         42.37 QUA    
  5 Candela, Gianluca         13 LSRC                             55.19        
  6 Golden, Tyler             13 LSRC                           1:06.78        
N - Division  
  1 Harris, Luke              13 Ridgetop                         48.81        
  2 Link, Rowen               14 Ridgetop                         51.25        
  3 Burnside, Matthew         14 Ridgetop                         51.47        
 -- Callahan, Isaac           14 LSRC                                DQ        
 
Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          37.86  XX
          40.52  X
          43.60  R
          47.28  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
R - Division  
  1 Davis, Jack               14 Ridgetop                         44.41 QUA    
  2 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         50.66        
  3 Burnside, Matthew         14 Ridgetop                         52.06        
  4 Candela, Gianluca         13 LSRC                             55.22        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:22.78  XX
        1:29.73  X
        1:47.49  QUA
        1:47.49  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Weston          14 Ridgetop                       1:34.72 QUA    
  2 Link, Rowen               14 Ridgetop                       1:45.69 QUA    
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                       1:46.87 QUA    
 
Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          30.99  XX
          34.20  X
          37.60  R
          42.76  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Andrewski, Trevor         14 LSRC                             30.75 XX     
R - Division  
  1 Major, Michael            14 LSRC                             40.17 QUA    
  2 Harless, Sam              14 Ridgetop                         44.16        
  3 Hart, Roger               13 Ridgetop                         44.84        
  4 Winters, Madoc            13 Ridgetop                         45.66        
 
Boys 13-14 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:10.24  XX
        1:17.17  X
        1:27.47  QUA
        1:27.47  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Andrewski, Trevor         14 LSRC                           1:09.57 XX     
R - Division  
  1 Cohn, Logan               14 Ridgetop                       1:16.59 X+     
  2 Williams, Weston          14 Ridgetop                       1:19.28 QUA    
  3 Lanois, Colter            14 Ridgetop                       1:24.03 QUA    
N - Division  
  1 Davis, Jack               14 Ridgetop                       1:28.06        
  2 Hart, Roger               13 Ridgetop                       1:33.50        
  3 Logan, Luke               14 Ridgetop                       1:34.25        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          26.52  XX
          27.57  X
          29.04  R
          31.15  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         26.93 X      
  2 Holland, Hank             17 Ridgetop                         27.31 X      
R - Division  
  1 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                         28.37 R      
  2 Coker, Will               16 Ridgetop                         28.41 R      
  3 McKinney, Brant           15 LSRC                             29.66 QUA    
  4 Strait, Joseph            17 Ridgetop                         30.79 QUA    
  5 DeVries, Reese            15 LSRC                             34.88        
  6 Blados, Zachary           17 LSRC                             35.07        
N - Division  
  1 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         29.31 QUA    
  2 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         30.22 QUA    
  3 Given, Clay               16 Ridgetop                         32.71        
  4 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                         32.97        
  5 Logan, Andy               16 Ridgetop                         35.50        
  6 Hinkle, Patrick           16 Ridgetop                         36.57        
  7 Callahan, Wesley          15 LSRC                             50.10        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
          58.59  XX
        1:02.51  X
        1:03.60  QUA
        1:03.60  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         59.09 X      
R - Division  
  1 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:14.56        
  2 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                       1:14.78        
  3 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                       1:33.29        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
          30.78  XX
          32.95  X
          36.40  R
          41.50  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         30.50 XX     
X - Division  
  1 Coker, Will               16 Ridgetop                         32.88 X      
R - Division  
  1 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                         35.03 R      
  2 Strait, Joseph            17 Ridgetop                         36.47 QUA    
  3 Fenster, Casey            17 Ridgetop                         37.31 QUA    
  4 McKinney, Brant           15 LSRC                             37.72 QUA    
  5 Blados, Zachary           17 LSRC                             42.62        
  6 Callahan, Wesley          15 LSRC                           1:14.03        
N - Division  
  1 Smith, Brandon            17 Ridgetop                         37.50 QUA    
  2 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                         40.90 QUA    
  3 Given, Clay               16 Ridgetop                         41.57        
  4 Logan, Andy               16 Ridgetop                         43.22        
  5 Hinkle, Patrick           16 Ridgetop                         45.62        
  6 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                         46.59        
  7 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                         48.44        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
          35.06  XX
          37.14  X
          39.45  R
          43.18  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                         35.78 X      
R - Division  
  1 Coker, Will               16 Ridgetop                         37.00 X+     
  2 Logan, Andy               16 Ridgetop                         42.35 QUA    
  3 Green, Jeffrey            16 Ridgetop                         42.60 QUA    
  4 Blados, Zachary           17 LSRC                             48.56        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:17.67  XX
        1:23.65  X
        1:33.30  QUA
        1:33.30  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
  1 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                       1:25.78 QUA    
R - Division  
  1 DeVries, Reese            15 LSRC                           1:32.63 QUA    
  2 Fenster, Casey            17 Ridgetop                       1:32.94 QUA    
  3 Prideaux, Henry           15 Ridgetop                       2:12.21        
 
Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
          29.08  XX
          30.58  X
          33.31  R
          37.71  QUA
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
XX - Division  
  1 Stevenson, Ian            18 Ridgetop                         30.41 X      
X - Division  
  1 Farmer, Tory              18 Ridgetop                         29.56 X      
R - Division  
  1 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                         33.72 QUA    
  2 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                         35.66 QUA    
  3 McKinney, Brant           15 LSRC                             36.44 QUA    
  4 Hinkle, Patrick           16 Ridgetop                         42.56        
 
Boys 15-18 100 SC Meter IM
===============================================================================
        1:06.63  XX
        1:10.71  X
        1:18.96  QUA
        1:18.96  R
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
X - Division  
 -- Stevenson, Ian            18 Ridgetop                            DQ        
R - Division  
  1 Holland, Hank             17 Ridgetop                       1:12.43 QUA    
  2 Thurston, Bridger         15 Ridgetop                       1:15.28 QUA    
  3 Frantz, Tristan           15 Ridgetop                       1:25.43        
  4 DeVries, Reese            15 LSRC                           1:29.75        
N - Division  
  1 Gilliam, Christopher      17 Ridgetop                       1:22.94        
  2 Pilc, Charlie             16 Ridgetop                       1:24.28        
  3 Strait, Joseph            17 Ridgetop                       1:25.97        
 
Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               1:37.06        
     1) Grice, Linos M8                 2) Torrence, Carter W7            
     3) Bowman, Jane W8                 4) Jones, Reed M8                 
  2 Lakeside  'A'                                               1:37.78        
     1) Jimenez, Oliver M8              2) Nuckols, Cheyenne W6           
     3) DeVries, Ryan W8                4) Hayes, Charlotte W8            
  3 Ridgetop  'B'                                               1:53.91        
     1) Schwartz, Kyle M7               2) Budwell, AnneCarter W7         
     3) Hart, Charlotte W6              4) Moore, Sofia W8                
 -- Lakeside  'B'                                                    DQ        
     1) Gwizdala, Noah M7               2) Hufnell, Rosemary W6           
     3) Joseph, Lily W6                 4) Candela, Nicolo M8             
 -- Lakeside  'C'                                                    DQ        
     1) Boanca, Lucas M8                2) Rios, Emma W7                  
     3) Capers, Kaitlyn W8              4) Keener, Ethan M8               
 -- Ridgetop  'C'                                                    DQ        
     1) Friday, Mary Claire W7          2) Fredrick, Olivia W7            
     3) Corby, Caitlin W8               4) Jebo, Thomas M8                
 
Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:41.28        
     1) Hart, Anne Claire W10           2) Winters, Reid M9               
     3) Sleman, Molly W9                4) Cassidy, Aidan M10             
  2 Ridgetop  'B'                                               2:57.34        
     1) Schwartz, Cameron W9            2) Hingst, Andy M9                
     3) Cullop, Madeleine W10           4) Guise, Matthew M10             
  3 Lakeside  'A'                                               3:06.00        
     1) Joseph, Noah M9                 2) Wells, Emmi W10                
     3) Biernot, Kyra W9                4) Cardot, Henry M9               
  4 Lakeside  'B'                                               3:11.96        
     1) Wharton, Conner M9              2) Pontier, Olivia W10            
     3) McKinney, Kristin W10           4) Schooler, Brennan M9           
  5 Ridgetop  'C'                                               3:15.12        
     1) Fredrick, Stella W10            2) Sundberg, Paul M9              
     3) Norton, Vivian W10              4) Kreutzer, Thomas M9            
  6 Lakeside  'C'                                               3:46.72        
     1) Carter, Riley M9                2) Carreras, Kathryn W9           
     3) Keener, Evie W9                 4) Jimenez, Maximilian M10        
 
Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Lakeside  'A'                                               2:17.90        
     1) Kennedy, Emma W12               2) Womack, Daniel M12             
     3) Andrewski, Caralyne W12         4) Hollinger, Jace M11            
  2 Ridgetop  'A'                                               2:24.75        
     1) Sleman, Christian M12           2) Speck, Millie W12              
     3) Brickhouse, Cara W11            4) Kurz, William M12              
  3 Ridgetop  'B'                                               2:32.91        
     1) Guise, Davis M12                2) Stoudt, Morgan W12             
     3) Grice, Isabella W12             4) Schwartz, Hayden M12           
  4 Ridgetop  'C'                                               2:38.47        
     1) Roberts, Tommy M12              2) Sundberg, Eliza W12            
     3) Post, Ella W11                  4) Coker, Ben M12                 
  5 Lakeside  'B'                                               3:12.06        
     1) Degnan, Erin W12                2) Clements, Elizabeth W11        
     3) McDermott, Elizabeth W12        4) Lawton, Adam M11               
  6 Lakeside  'C'                                               3:40.03        
     1) Hufnell, Eva W11                2) McDermott, Emily W11           
     3) Morgan, Alyssa W11              4) Wharton, Collin M12            
 
Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               2:06.38        
     1) Williams, Weston M14            2) Phaup, Grace W13               
     3) Speck, Lucie W14                4) Cohn, Logan M14                
  2 Lakeside  'A'                                               2:14.78        
     1) Barnes, Elysia W13              2) Hollinger, McKenna W13         
     3) Major, Michael M14              4) Andrewski, Trevor M14          
  3 Ridgetop  'B'                                               2:36.68        
     1) Lanois, Colter M14              2) Cassidy, Maddie W13            
     3) Burnside, Camilla W13           4) Davis, Jack M14                
 
Mixed 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ridgetop  'A'                                               1:54.13        
     1) Farmer, Tory M18                2) Biltz, Taylor W15              
     3) Biltz, Schuyler W17             4) Stevenson, Ian M18             
  2 Lakeside  'A'                                               2:00.28        
     1) McKinney, Brant M15             2) Wilson, Hallie W15             
     3) King, Hannah W15                4) Pryor, Allison W18             
  3 Ridgetop  'C'                                               2:01.97        
     1) Thurston, Bridger M15           2) Ogden, Ryley W18               
     3) Pilc, Emily W17                 4) Coker, Will M16                
  4 Ridgetop  'B'                                               2:03.15        
     1) Holland, Hank M17               2) Melvin, Frances W17            
     3) Andrews, Maddie W15             4) Frantz, Tristan M15            
  5 Lakeside  'B'                                               2:23.82        
     1) DeVries, Reese M15              2) Blados, Zachary M17            
     3) Womack, Morgan W15              4) Britton, Madelyn W15           
  6 Lakeside  'C'                                               2:45.79        
     1) Callahan, Wesley M15            2) Womack, Jordan W18             
     3) Butt, Cassidy W16               4) Yeatts, Morgan W16             
 
                    Combined Team Scores - Through Event 74                    
 
  1. Ridgetop                           1547   2. Lakeside                            752
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 74                    
 
  1. Ridgetop                            623   2. Lakeside                            391
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 74                     
 
  1. Ridgetop                            774   2. Lakeside                            267